Kartondan basit yürüyen robot yapımı

Kodla Büyü
Şu güzel videoları bbnet bünyesinde yayınlıyor olmanız ne güzel ya arkadaşlar. Illegal internet erişimi peşinde koşmuyoruz. Tebrik etmek boynumun borcu. Boş (dünyaya katkısı olmayan) işlerden kalan zamanda 6 dakikamı ayırdım ve en az 3 yeni bilgi edindim. Umarım bu bilgilerimi beceriye de dönüştürüp -sayenizde- öğrencilerime yararlı olabilirim.
Videoyu çeken arkadaşımız @metafor hocam sizsiniz sanırım. Elinize sağlık...

@tdemirparmak hocam videoların aslını internet üzerinde arıyoruz, sağlıklı, ahlaki sıkıntısı olmayan, aslında faydalı yayın olmasına rağmen meb güvenlik duvarı engeline takılan (örneğin youtube, face vb.) videoları sunucularımıza yüklüyoruz. inşallah çok yakında bbnet üyesi bir çok arkadaşımız da bbnet medyaya bu ve benzeri sunumları ekleyecektir.

BBNET Meyda kanalımıza eklenen videoları öncelikle inceliyoruz; çocuklarımız, öğrencilerimiz ve MEB yönüyle faydalı bulduklarımızı onaylıyoruz.

Tüm hocalarımızdan benzeri çalışmaları eklemelerini bekliyoruz. şimdiden ellerine sağlık:)

teşekkürler
bbnet medya da güzel bi çalışma olmuş
ayrıca görüntüdeki cetveller de güzelmiş :)

Son düzenleme:
Emeği geçenlerin emeğine sağlık. Kısıtlı imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışıyorum okulumda. Böyle çalışmalar görünce hem çok mutlu oluyorum hemde yeni bir şeyler öğreniyorum. Bunlar gerçekten çok kıymetli. Çok teşekkür ederim:)

çok güzel hocam ama daha çok teknoloji tasarım dersine hitap etti gibi geldi bana tabii ki derste öğrencilere farklı bir etkinlik olarak yaptırabilir.

Geri