KARNE DAĞITILACAK MI? SINAVLAR İPTAL Mİ?

Kodla Büyü

mesutnavruz

Site Gezgini
Değerli arkadaşlar.
Son zamanlarda pandemi nedeniyle bakanlık tarafından sürekli değişiklikler yapıldığından insanların kafalarında çok sayıda soru işareti oluştu.
sınavlar yapılacak mı, yapılan sınavlar iptal mi edildi, karne notları nasıl belirlenecek, karne dağıtılacak mı gibi sorulara cevap vermek için video hazırladım. Umarım faydalı olur

çok teşekkürler Hocam son derece faydalı bir video olmuş okullara karneler geldi ben basuılı karne verilecek diye düşünmüştüm, bir de yapılan sınavlar iptal olayına bizim müdür yard geçen hafta iptal değil sınav olmayanlar da 2. dönem olacak dedi bizde sınavlar silinmedi hala duruyor. Of çok karışık işler

çok teşekkürler Hocam son derece faydalı bir video olmuş okullara karneler geldi ben basuılı karne verilecek diye düşünmüştüm, bir de yapılan sınavlar iptal olayına bizim müdür yard geçen hafta iptal değil sınav olmayanlar da 2. dönem olacak dedi bizde sınavlar silinmedi hala duruyor. Of çok karışık işler
bakanlık yazı göndermiş olmalı hocam. hatta öğretmenlerden ders etkinliklerine katılım puanları için bir ölçek dahi istememişler. Bunlar İlkokul ve Ortaokul için geçerli liselerde durum ne onu bilmiyorum.

Ortaokuldayım bende Hocam peki sınava girmeyen öğrenciler 2. dönem girecek diye bir yazı gönderdiler iptalse o nasıl olacak tüm yazılar curcuna oldu

Sınavlar iptal edildi hocam,idareniz büyük hata yapar notları sildirmez ise.

yazıyı görmedim ama 1-2 hafta önce idaremiz söyledi Hocam
Hocam Milli Eğitim Bakanımız sn. Ziya SELÇUK bugün açıkladı. Liseler okullar açılınca sınava girecek. karneleri de sınavlardan sonra alacak. ortaokullar ve ilkokullar karnelerini 22 ocak cuma günü alacak. sınavlar iptal edildi. veli notların kaldırılmamasını isterse okul müdürlüğüne başvuracak. yani sınava girmeyenler bu sınava tekrardan girmeyecek

Geri