Kafamda deli sorular...

Kodla Büyü

saDE13

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar.
Kurslardan dersimizin çıkarılmış olmasıyla ilgili rahatsızlığımız malumdur. Ancak devlet işlerinin ve kamu hizmetlerinin de aksamadan devam etmesi elzemdir. Müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum ve kurslarla ilgili planlama ve düzenlemeler benim sorumluluğumda. Öğretmenler e-kurs üzerinden başvuruda bulundular verebilecekleri dersleri de seçtiler ancak bazı belirsiz durumlar da oluştu;

1. Din Kültürü Öğretmeni ders olarak Din Kültürü dersini seçmiş ama Kur'an-ı Kerim dersini seçmemiş ben Kur'anı- Kerim dersini sistem üzerinden ona atayabilecek miyim?
2. Türkçe Öğretmeni ders olarak Türkçe'nin yanında Yabancı Dili de seçmiş ona Yabancı Dil dersi verebilecek miyim?
3. Son olarak Bilişim Öğretmeni verebileceği ders olarak sadece Bilişimi Tekn. seçmiş ona da mesela Fen Bilimleri dersi atayabilecek miyim?

Varsa bilgisi olan arkadaşımız cevaplandırırsa sevinirim.

ders ataması yapabilmen için öğretmenin kursa başvurduğu zaman o dersi de seçmesi gerekiyor.

Öğretmenlere başka branşlardan ders verebilmen için o öğretmenin ders vereceği alanda yeterliliği olması lazım daha doğrusu ispatlaması lazım eğer fen diploması varsa o dersi verebilir ama yoksa veremiyor sen dersi bilişim öğretmenine versen bile onay verilmez

Geri