kafam cok karisik yardimci olabilir misiniz

Kodla Büyü

mnskc

Aktif Üye
esimin tayini sirnak merkeze cikti ben de es durumundan merkez yazmayi dusunuyordum fakat merkezde yazabilecegim 4 okul var sadece. 26 yi isaretleyebilmem icin sanirim ildeki butun okullari yazmam lazim. siz olsaniz bu durumda beytussebap uludere gibi uzak yerleri yazar miydiniz yada sadece merkezimi yazardiniz? puanim 52 i ilk 4 tercihim gelir mi sizce? yarin son gun ben hala tercih yapamadim..

kaç yıllık evlisiniz ne kadar açıl gitmenız lazım buna bağlı, hıc mı gorusemeyeceksınız, zor durumda mısınız...
ben olsam sadece o 4 okulu yazardım, beklerdim,
ama eşimden uzun zamandır ayrıysam da kötü olabilecek yerlerı de yazmaya calısırdım

Sadece merkez yazardım bu kadar fazla kafa yormayın kaç kişi özür durumundan o bölgeye gider ki!

bilisimcih' Alıntı:
kaç yıllık evlisiniz ne kadar açıl gitmenız lazım buna bağlı, hıc mı gorusemeyeceksınız, zor durumda mısınız...
ben olsam sadece o 4 okulu yazardım, beklerdim,
ama eşimden uzun zamandır ayrıysam da kötü olabilecek yerlerı de yazmaya calısırdım

2 yillik evliyiz 1 aydir ayriyiz ama ben esimin yanina gitmek istiyorum onu orada yalniz birakmak istemiyorum. neticede zor kosullarda calisiyor ama beytussebap yazsamda bir arada olamayacagiz ikimiz iki ayri dagda olcaz bu seferde esim sadece merkez yaz diyor ama olmazsa cok uzulurum bu sefer hic bilemedim

Re: Ynt: kafam cok karisik yardimci olabilir misiniz

Bencede başkası kolay kolay istemez oraları. Bende sadece merkezi yazıp risk alırdım açıkçası. Çıkmazsa eşimi yalnız bırakacağıma ücretsiz izne ayrılırdım. Merkeze çıkma ihtimali yüksek

bilalca' Alıntı:
Sadece merkez yazardım bu kadar fazla kafa yormayın kaç kişi özür durumundan o bölgeye gider ki!

bi yandan da ole dusunuyorum kac bilisim ogretmeni o bolgeye giderki ama 4 okulda cok degil hocam gidedebilir. polis esi olur asker esi olur gider bilemedim iste ilk atamada bu kadar zorlanmamistim

xapex' Alıntı:
Bencede başkası kolay kolay istemez oraları. Bende sadece merkezi yazıp risk alırdım açıkçası. Çıkmazsa eşimi yalnız bırakacağıma ücretsiz izne ayrılırdım. Merkeze çıkma ihtimali yüksek

eger cikmazsa subatta isteme durumumda oluyor dimi galiba oyle yapacagim hocam

Hocam bi netlik yok. Bana istenir gibi geliyor. Forumda sorduk ama cevap alamadık daha...

inşallah ilk 4 tercihten biri olur ,daha uzak yerleri yazmayın hocam..ya bizmde aynı durum söz konusu eşim benim yanıma isticek ve 2 tane okul var onlarda il içi istemişler giderlerse ve sıra eşime gelirse atanıcak yoksa atanamcak ..bizde ne yapıcamızı şaştık üstelik bebeğimiz var .Muğla yatağan bizimki sansımız çok az ..ayrıca eşinin yanına atanamadıysa eşlerden diğeri tayinini iptal edebilecekti benmi yanlış bilyorummm..ben il dışından atandım şimdi,eşimde özür durumundan gelemezse ben iptal ettirebileceğim diye ona güveniyorum yoksa ayrı kalamayız ,ücretsiz izin felan çok zor maddi açıdan..ayy bu yıl ne berbat oldu bu işler yaa

nermin_böte' Alıntı:
inşallah ilk 4 tercihten biri olur ,daha uzak yerleri yazmayın hocam..ya bizmde aynı durum söz konusu eşim benim yanıma isticek ve 2 tane okul var onlarda il içi istemişler giderlerse ve sıra eşime gelirse atanıcak yoksa atanamcak ..bizde ne yapıcamızı şaştık üstelik bebeğimiz var .Muğla yatağan bizimki sansımız çok az ..ayrıca eşinin yanına atanamadıysa eşlerden diğeri tayinini iptal edebilecekti benmi yanlış bilyorummm..ben il dışından atandım şimdi,eşimde özür durumundan gelemezse ben iptal ettirebileceğim diye ona güveniyorum yoksa ayrı kalamayız ,ücretsiz izin felan çok zor maddi açıdan..ayy bu yıl ne berbat oldu bu işler yaa
esim ogretmen degil hocam memur atamasini iptal ettiremez dediginiz dogru madfdi acidan ucretsiz izin zor ama napali kur ekmege raziyim ben esimin yaninda olayim da. ama iste tek sorun su istanbuldan sonra sirnak gibi yerde evde otur otur patlarim ben calisinca zaman geciyor en azindan ama calismazsak nasil vakit gecer onu dusunuyorum ins 4 tercihten biri olur bu sene mahvettiler bizi hocam en azindan eskiden ozrumuz merkezse merkez yazardik il emrine oyle kalirdik simdi butun il dediler 3-4 saatlik ilceye gittikten sonra bi arada yine olamuyoruzki kaldiki sirnakta guvenlikte sikintili ne bileyim cok daraldim cokk. 3 aydir uyku nedir unuttuk valla bakalim insallah gonlumuze gore olur hepimizin

Geri