Kadrom İlkokul Bölümünde Gözüküyor

Kodla Büyü
emineelif' Alıntı:
pardon hocam bir şey soracağım...yeni mebbis şifreleri mi verildi??
evt hocam bn de bugün mebbise girmeye çalıştım .emin doğru olduğuna şifrenin ama yanlış diyor.ben de müdürümü aradım.mebbise giremiyorum diye. o da şifreler değiştirildi hocam dedi.herkese yeniden şifre verilecekmiş....

carteremre' Alıntı:
arkadaslar benim hizmet puanım 0 gözüküyor sizinki nasıl acaba? :D :D 0dan mı başlıyoruz yoksa :puhaha:
hocam sız kesın kılometre sıfırlatmıssunızdır :puhaha:

şaka maka herkez mebbıs sıfresını bılıyor ilce okul yok yok bu bılısımcılerde tayın ısteyıp onaylasamı nedsem :)= :puhaha:

ili aradım dün kadromuzu ortaokula almışlar bu sabah sistem tekrar bizi ilkokula atmış arada kaldık bakalım bizi kim kapacak

bizim okulda ilkokul+ortaokul oldu.eski şifremle aynen giriyorum.değiştirmediler.ortaokulda gözüküyorum.Bilişim teknolojileri öğretmeniyim ama formatör oldum.mebbis de bilişim teknolojileri gözüküyor.

hocam bi yere yazı fılan yazmam gerekıyor mu benım yapmamm gerekn ne war ya da mudur ne yapması gerek

bende ortaokulda değil de ilkokulda gözüküyorum.Keşke ilkokul öğretmeni yapsalar.30 çocukla uğraşırım kendim yetiştiririm bana iyi.

Birde bugün yeni okul şifreleri ile öğretmenlerin şifrelerini güncellemek istedim fakat kişisel şifre bölümüne girmek istediğimde sistem beni dışarı atıyor bu gibi durumla karşılaşan oldu mu yoksa sadece ben mi böyle bi sorunla karşılaştım

Sanırım tam olarak bilen yok ama bizim müdür yardcısı öğleden sonra bu durum için mem gidecek eğer kesin bi sonuç alırsam buradan bildiririrm

hocam sistem herhalde kendi ayarlıyor bende ilkokulda devam ediyorum.başka bir arkadaşımda dün ortaokuldayken bugün ilkokula alınmış:) bu aralar çok gider geliriz herhalde iki okul arasında:)

benim merak etitiğim şu oldu, cumhuriyet ortaokulu olarak kadrom değişmiş, kurumda göreve başlama tarihim ise 20.06.2012 olarak görünüyor. il içi tayin istemek için son görev yaptığın kurumda 3 yıl çalışmak gerekiyor. bu tarih problem olurmu tayinde?

benimde ortakul olmuş.
önceden ilköğretim olduğu için ve formatör olduğum için 3 e kadar bekle diyorlardı. şimdi hayatta beklemem artık ortaokul öğretmeniyim :puhaha: :puhaha: öğleden sonrası ilkokul bana ne :++: :++:

ya mebbise giremiyorum ben şifreler filan mı değişti, biz okula gitmiyoruz seminer başka yerde oluyo hiç bişeyden haberimiz yok ya öfff :shock:

aa ben de ortaokulum. ee ilkokula ayrı norm vercekler mi? bence nayn.

ozlem22' Alıntı:
ya mebbise giremiyorum ben şifreler filan mı değişti, biz okula gitmiyoruz seminer başka yerde oluyo hiç bişeyden haberimiz yok ya öfff :shock:
evet hocam şifreler değişti. hem okulun hem sizin idareden yeni şifre isteyin.

Bana da önce ilköğretimde olduğum söylendi, sonra ortaokul olarak değiştiği bildirildi. Ne hikmetse idareciler mebbis şifresini söylemekten çekiniyor, geçiştiriyor sürekli.

Bende ilköğretim okulunda müdür yardımcısı olarak çalışırken okulum ikili eğitime geçti ve hem ilkokul hem ortaokul oldu. İdareci normu bölümünde ise ben ilkokulda görünüyorum. Sistem kaynaklanan bir hata olduğunu düşünüyorum süreç içinde düzelecektir.

ya benim kadrom nerede görünüyo acaba yarın okula gidince hemen bunu öğrenmem lazım..müdürüm 2-3 hafta önce sen gitmiceksin ortaokula kademeli geçiş var demişti, ben gitmek istemiyorum okulumdan canım sıkıldı öff :(

ben de ilkokul olarak gözüküyordum. formatörlüğe başvuru yapacağım için idare ile görüşüp ortaokul için mem ile görüşür müsünüz dedim. dün aradılar bir şey yapamayacaklarını bakanlığın düzelteceğini söylemişler. bugün de kendiliğinden ortaokul olmuşum bende ortaokul olarak başvurumu yaptım. mebbis e baktığımda formatör görevlendirmem 01.01.2012 - 30.6.2012 tarihli olanı ilk okul olarak gösteriyor. yarın falan oda kendiliğinden yine düzelir gibi geliyor bana. bakalım hadi hayırlısı

Geri