Kablosuz Klavye

Kodla Büyü
hocam çok özel bir amaç kullanmayacaksan ben a101 e mi bim e mi gelmişti tam hatırlayamıyorum a4 tech klavye ve fare almıştım kablosuz. işimi görüyor hatta şu an bu mesajı ondan yazıyorum. farenin pili biraz çabuk bitiyor gibi geldi ama dediğim gibi işe yarar ucuz. ben 50 tl civarı almıştım. şimdi herhalde 70 falan tam bilemiyorum. standart fare - klavye. fakat tasarım, oyun vb. bir şeylerle uğraşacaksanız belki sizi tatmin etmeyebilir. ben memnunum.

anladım hocam yok özel bir kullanım amaçlı almayacagım laptop klavyesını kullanmamak adına kablosuz klavye kullanayım dıyorum

Logitech kablosuz maus tavsiye ederim led lambasız olanı var bende pil çok uzun süre gidiyor bitmiyor diyebilerem. ve sağlam düşünce kırılmıyor a101den aldığım bir kablosuz maus vardı birkez düştü ve bozuldu kırılmadı ama çalışmadı birdaha çok işlevli olan aldım bir ara okulda kullanırım diye onada özellik eklemişler tuşa basmadan çalışmıyordu pil tasarrufu için sanırsam oda belli süre sonra sinir ediyor insanı klavye için olmadı yazı ama maus önereyim dedim.

Geri