kaçan kovalanmalı mı?

Kodla Büyü
değmez bence.. kovalama sana kendi kendine gelenleri iyi değerlendir. :mrgreen:
bayan kovalayınca onun gözünde değersizlşebilir

baynadir' Alıntı:
Kesin Cevap:

BİR İNSANA HAK ETTİĞİNDEN FAZLA DEĞER VERİRSEN YA ONU KAYBEDERSİN, YA DA KENDİNİ MAHFEDERSİN...

kaçanı kovalama... bırak kaçsın. sen olduğun yerde dur... dünya yuvarlak. döner dolaşır geri sana gelir nasılsa :D... tabi okyanusta boğulmazsa :D...
:+1: o kadar kaçıyorsa dursam iyi olur

Belgesellerde hep erkekler kovalıyor :)

Erkeklerin doğasında var bu. Bu işin gururu olmaz . Tabi kovalama işinin cılkını çıkartmamak lazım. çaktırmadan ufak ufak adımlarla yaklaşmak lazımki ürükütmeyelim dimi ama. Kızların doğal refleksidir aksi davranmak , reddetmek gerçek hayır ile yalancı hayırı iyi ayırmak lazım. bu noktada beden dili devreye giriyor ama kızmıilleti bi acayip beden dilinede hakim olabilenleri oluyor. sonra ağzın açık kalıyor o kız bu kızmıydı diye :))

allah kolaylık ve mutluluk versin.

sinyalleri iyi okumak lazım ama bazıları da hiç sinyal vermiyor canım... :)

alpaygunes' Alıntı:

Erkeklerin doğasında var bu. Bu işin gururu olmaz . Tabi kovalama işinin cılkını çıkartmamak lazım. çaktırmadan ufak ufak adımlarla yaklaşmak lazımki ürükütmeyelim dimi ama. Kızların doğal refleksidir aksi davranmak , reddetmek gerçek hayır ile yalancı hayırı iyi ayırmak lazım. bu noktada beden dili devreye giriyor ama kızmıilleti bi acayip beden dilinede hakim olabilenleri oluyor. sonra ağzın açık kalıyor o kız bu kızmıydı diye :))

hocam sen matrixi çözmüşsün, olmuşsun sen takdir ettim :)

Dünyanın en eski sözlerinden sanırım "kaçan kovalanır". Köpek bile kaçarsan kovalıyo durursan havlayıp hırlayıp gidiyo. Canlıların doğasında var galiba kaçan koşan birinin peşinden gitmek :)

xtasy' Alıntı:
alpaygunes' Alıntı:

hocam sen matrixi çözmüşsün, olmuşsun sen takdir ettim :)

keşke gerçek olsaydı ama sadece izlediğim filmlerden herhalde. Dedim ya belgeseller :))))

kaçan arkasına bakıp kaçıyorsa kovalanmalı :) ama yüz vermiyorsa kimse vazgeçilmez değildir deyip kovalamayı bırakmalı bence...

iyi de niye kovalıyosun geç karşısına duygularını aç. Zaten kaçıyosa muhtemelen durumdan memnun değildir.

11 yıl seversin
4 yılı peşinden koşma
5 yılı çıkma
1 yılı nişan
1 yılı resmi nikah

sonra kısa dönem askerlik hooop askerdesin ve bir akşam bir telefon ben artık seni kardeşim gibi seviyorum farklı göremiyorum...

askerlik biter saçlar ağarır boşanma günü gelir çatar tek celsede boşanırsın

aynı gece sabaha karşı 04:30 teras katında mangal da 11 yıla ait her ne varsa ve sadece senin kı...nı ısıtmaya yarıyor...

ve dilinde acı bir tebessüm ile neyzen paşamın LEYLA şiiri...

DEĞMEZ HOCAM kimsenin arkasında koşmaya değmez gidene dur demeyeceksin itfaiyeci hortum mecnun leyla birşey bırakmayacaksın ortada :)

Bi yaşa kadar kovalanıyor ondan sonra kız milletinin acayip tripleri çekilmez oluyor sonra da bi bakmışsın evde kalmışsın :mrgreen:

Erkek açısından değerlendirirsek değişkenlik gösteriyor bazen kaçmak işe yarıyor bazen de kaçarsan umurlarında bile olmayabiliyor:D

Teachnologist' Alıntı:
Öncelikle onu neden beğendiğini kendine anlat. Belki yakaladığında beğenilerin kaybolacak.
aslında bu çok doğru.cazip olan sanırım ulaşılamaz havası.biz bayanlar malesef bunun etkisinde kalıyoruz.aslında dediğiniz gibi yakaladığım zamanlarda pek çok eksik görebiliyorum. 8)

hido_65' Alıntı:
baynadir' Alıntı:
Kesin Cevap:

BİR İNSANA HAK ETTİĞİNDEN FAZLA DEĞER VERİRSEN YA ONU KAYBEDERSİN, YA DA KENDİNİ MAHFEDERSİN...

kaçanı kovalama... bırak kaçsın. sen olduğun yerde dur... dünya yuvarlak. döner dolaşır geri sana gelir nasılsa :D... tabi okyanusta boğulmazsa :D...
o kadar kaçıyorsa dursam iyi olur

çok doğru :alkis: :alkis:

Teachnologist' Alıntı:
melanik' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:
Oldu erkek kovalayınca güzel kadın kovalayınca gurur kırıcı :-1:

katılmıyorum sizeee :-1:

Kadın kovalayınca gurur kırıcı yani?

kesinlikle.bu zaten bayanın doğasına aykırı.niye kovalıycak ki hem canım, yani erkek adam zaten kaçmaz. ama malesef erkekler sağ gösterip sol vurabiliyo.önce bi ilgi bi alaka.canım cicim.sonrada bakıyo karşıdaki bayanın duygularından emin.direk kaçış modu :-1:

kaçan kovalanır işleri lisede üniversitede olur hocam. bunlar için ne yaşımız ne de yapımız artık müsait değil. belli bir yaşa gelmiş, görmüş geçirmiş kişileriz artık hepimiz. ne istediğimizi ne aradığımızı biliyoruz artık.

biri senden niye kaçsın sende onu neden kovalayasın. sevgi, anlayış karşılıklıdır. eğer kaçma varsa ortadan sıkıntılar vardır. kovalama derim. ancak ilk başta küçük naz anlamında bayanlarda olabilir. ama kesinlikle bu abarttı şeklinde olmamalı işin güzelliği içerisinde kalmalı. yoksa kaçan varsa birseyden kaçıyordur unutma.

ysahin' Alıntı:
11 yıl seversin
4 yılı peşinden koşma
5 yılı çıkma
1 yılı nişan
1 yılı resmi nikah

sonra kısa dönem askerlik hooop askerdesin ve bir akşam bir telefon ben artık seni kardeşim gibi seviyorum farklı göremiyorum...

aynı gece sabaha karşı 04:30 teras katında mangal da 11 yıla ait her ne varsa ve sadece senin kı...nı ısıtmaya yarıyor...

DEĞMEZ HOCAM kimsenin arkasında koşmaya değmez gidene dur demeyeceksin itfaiyeci hortum mecnun leyla birşey bırakmayacaksın ortada :)
üzüldüm valla hocam.

ama hayat bir şekilde yine de gülümsetiyor her dem hocam bu olayı yasıyan ben değilim çok yakın bir dostum ama hatıralarda ısınan kişi benim :)

o şu an çok güzel bir evlilik hazırlılğında ve karşısındaki bayan diğerine göre çok ama çok iyi birisi ve değer veriyor...

kadere inanma bu konuda gerçekten de çok önemli...

alfa-turk' Alıntı:
bir süre kovalanmalı sonra birden bırakmalı. bırak o düşünsün "ne oldu da birden kovalamayı kesti" diye.

kovalamaya hiç gerek yok. alıp karşına adam gibi konuşmalı, karşılık bulamıyorsan, herkes gümüşte bir sen mi altınsın deyip yeni ufuklara yelken açmalı. hem belki vazgeçtiğin için kendini çok şanslı bile sayabilirsin ileride.

her_dem' Alıntı:
ysahin' Alıntı:
11 yıl seversin
4 yılı peşinden koşma
5 yılı çıkma
1 yılı nişan
1 yılı resmi nikah

üzüldüm valla hocam.

kesinlikle, kesinlikle... bizim hanımda her seferinde benim başımın etini yer (8 yıllık evliyim) sen hiç benim peşimden koşmadın, bana bir evlenme teklifi bile etmedin, vs vs. Allah bağışlasın 2 oğlum var, daha hala bu teraneleri dinliyorum.

her_dem' Alıntı:
ysahin' Alıntı:
11 yıl seversin
4 yılı peşinden koşma
5 yılı çıkma
1 yılı nişan
1 yılı resmi nikah

üzüldüm valla hocam.

:( :(

Açık kapı varsa kovalanır, hatta savaşılır bilede ama yoksa çok acı çekiyor be insan.. :( :-(

Geri