kaçan kovalanmalı mı?

Kodla Büyü
Bayanlardan fazla yorum yapılmamış :) bana tepki göstermezlerse eğer ben kovalamayın derim :) Kovaladıkça kaçar kaçtıkça olduğundan daha değerli olduğunu düşünmeye başlar ve daha çok kaçar...sonra bi döner bakar ki o hala kaçıyo ama kovalayan yok.. :)

Teachnologist' Alıntı:
gigabit' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:
gigabit' Alıntı:
okanbaris' Alıntı:
şu an evliyim ve başta eşimi ben buldum ve kovaladım sonra kaçtım ve hemen ardından o beni kovalamaya başladı ve iyikide kovalamış iyiki onu bulmuşum herkese mutluluklar

heralde böyle oluyo önce erkek kovalıyo sonra bayan :) ama bayan çok kovalamamalı bence keza bu gurur kırıcı biraz.

O ne demek hani erkek ve bayan eşitti :-1:

o biz bayanların işine geldiği zaman kullandıkları en eski yalanlardan biri 8)

Oldu erkek kovalayınca güzel kadın kovalayınca gurur kırıcı :-1:
+1

evrim0626' Alıntı:
karşındakini iy,i tanımana ve neden kaçtığını anlamana ihtiyacın var bence. gereksiz yere kovalarsan yorulmak ve mutsuz olmaktan başka bişi elde edemezsin. birde karşı tarafın kendini daha çok beğenmesini sağlamış olursun
Katılıyorum hocam...

Fazla istediğini belli etmeyeceksin, görmezden geleceksin, gizemli olacaksın. Karşı taraf sevildiğini anlarsa kendini geri çeker. Israrcı olursanız ürkerek kaçar.

Erkeklerin veya kızların kriterleri, mantık evliliği için geçerlidir. Karşınıza güzel ve tatlı dilli biri çıktığında isterse 1000 tane kriteriniz olsun hiç fark etmez; bir anda hepsini siliverirsiniz. Dürüstmüş, sigara içmiyormuş, içki içmiyormuş, kahvehane alışkanlığı yokmuş hepsi hikaye. Karşınıza istediğiniz gibi güzel veya yakışıklı biri çıksın; kriter falan hiç bir şey kalmıyor.

gerçekten yardımcı olmak için yazıyorum...
eğer kaçan erkekse kovalanmamalı çünkü kim ne derse desin kovalayan kız erkeğin gözünde değersizleşir ve onu çok kolay kırar ve üzer ve bundan hiç rahatsız olmaz...sizin kovalamanızı istedğinden eminseniz ona doğru birkaç adım atın hala kaçıyorsa hiç umursamayın ve kovalamyın çoğu zaman umudunuzu kaybetseniz bile sabredin sonunda inanın sizi kovalamaya başlayacaktır.
eğer kaçan kadınsa onu kovalayın zaten hemen yumuşar çok uğraşmazsınız :)

balemine' Alıntı:
Bayanlardan fazla yorum yapılmamış :) bana tepki göstermezlerse eğer ben kovalamayın derim :) Kovaladıkça kaçar kaçtıkça olduğundan daha değerli olduğunu düşünmeye başlar ve daha çok kaçar...sonra bi döner bakar ki o hala kaçıyo ama kovalayan yok.. :)
İyide bunu yapanlar bayanlar erkekler değil ki :)

ereneren55' Alıntı:
balemine' Alıntı:
Bayanlardan fazla yorum yapılmamış . bana tepki göstermezlerse eğer ben kovalamayın derim :) Kovaladıkça kaçar kaçtıkça olduğundan daha değerli olduğunu düşünmeye başlar ve daha çok kaçar...sonra bi döner bakar ki o hala kaçıyo ama kovalayan yok.. :)

hocam inanın bunu yapan erkekler.bayanlar fikir olarak nettir.eğer gerçekten gönlü varsa, seviyorsa kabul eder ve ona göre davranır.zaten aksi olamaz çünkü bizler herşeyden önce duygularımızla hareket ediyoruz.ama erkekler çok mantıklı düşünüyolar.önce bi bayan için olmadık sevgi gösterilerinde bulunuyorlar,mesajlar,türlü sevgi sözcükleri,hediyeler...bizler zaten severiz böyle şeyleri,inanırız tüm benliğimizle.sonra karşı taraf artık emindir.kız ona bağlanmıştır ve gerçekten çok seviyodur.bu sefer birden azalır bütün o sevgi gösterileri.hatta bi de trip atmalar başlar.sende afallarsın tabi.kendinde hata aramaya başlarsın.oysa herşey aynıdır.bu sefer peşinden koşma sırası bayana gelir.tabi erkek gibi değildir onun ki.o daha çok alttan alan taraf durumuna geçer.ama bu arada acı çekmeye başlar.çünkü hiç bişey eskisi gibi değildir.ve giderek acısı artar.sonrası belki de ayrılıktır bilinmez.ama şu var o erkek te kaçmaya devam ederse,bi gün tek başına kalacaktır ve bunun acısını çeker mi bilmem ama belkide bir daha öyle bi kız bulamayacaktır 8)

gigabit' Alıntı:
hocam inanın bunu yapan erkekler.bayanlar fikir olarak nettir.eğer gerçekten gönlü varsa, seviyorsa kabul eder ve ona göre davranır.zaten aksi olamaz çünkü bizler herşeyden önce duygularımızla hareket ediyoruz.ama erkekler çok mantıklı düşünüyolar.önce bi bayan için olmadık sevgi gösterilerinde bulunuyorlar,mesajlar,türlü sevgi sözcükleri,hediyeler...bizler zaten severiz böyle şeyleri,inanırız tüm benliğimizle.sonra karşı taraf artık emindir.kız ona bağlanmıştır ve gerçekten çok seviyodur.bu sefer birden azalır bütün o sevgi gösterileri.hatta bi de trip atmalar başlar.sende afallarsın tabi.kendinde hata aramaya başlarsın.oysa herşey aynıdır.bu sefer peşinden koşma sırası bayana gelir.tabi erkek gibi değildir onun ki.o daha çok alttan alan taraf durumuna geçer.ama bu arada acı çekmeye başlar.çünkü hiç bişey eskisi gibi değildir.ve giderek acısı artar.sonrası belki de ayrılıktır bilinmez.ama şu var o erkek te kaçmaya devam ederse,bi gün tek başına kalacaktır ve bunun acısını çeker mi bilmem ama belkide bir daha öyle bi kız bulamayacaktır 8)
:+1: Mevlana ne güzel söylemiş; Ne fark eder ki kör insan için, elmas da bir cam da, Sana bakan bir kör ise, sakın kendini camdan sanma..

Kızlarla olan ilişkilerinde yıllardır ''kaçan kovalanır'' taktiğiyle hareket eden Ramazan Yayan, sistemde değişikliğe gideceğinin sinyallerini verdi... :D (Zaytung)

gigabit' Alıntı:
ereneren55' Alıntı:
balemine' Alıntı:
Bayanlardan fazla yorum yapılmamış . bana tepki göstermezlerse eğer ben kovalamayın derim :) Kovaladıkça kaçar kaçtıkça olduğundan daha değerli olduğunu düşünmeye başlar ve daha çok kaçar...sonra bi döner bakar ki o hala kaçıyo ama kovalayan yok.. :)

hocam sende beddua eder gibi konuştun valla, allah kimseyi ne yalnız bıraksın ne de pişmanlık yaşatsın, lakin bildiğim tek şey varsa kimse vazgeçilmez değildir.

ereneren55' Alıntı:
hocam sende beddua eder gibi konuştun valla, allah kimseyi ne yalnız bıraksın ne de pişmanlık yaşatsın, lakin bildiğim tek şey varsa kimse vazgeçilmez değildir.

çok doğru söylemişin hocam hiç kimse vazgeçilmez değildir elbette. :+1: gigabit hocam sende boşver.hiç gerek yok koşmaya falan.bayan ya da erkek kimseye haddinden fazla değer vermeyeceksin.yoksa acı çeken sen olursun..zaten vicdan sahibi bi erkek olsa sana böyle davranmaz.

Hak ettiğinden fazla değer verirsen diye başlar söz , ya karşındakini kaybedersin ya da kendini diye devam ediyor..

Sevdiğim bir başka şekli ise 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen aradaki 2 kuruşluk farka seni satar :)

Doğru kişiyi kovalamak çok önemlidir , ona dikkat etmek lazım. Peki nereden anlaşılır bu derseniz , ben de bilmiyorum :|

Geri