Kaç puanla nereye atandınız?(2014 İLDIŞI)

Kodla Büyü
Konya benim olmadı bu sene tavan yaptı sanırım konya

Ekli dosyalar

• Untitled-1.png
    Untitled-1.png
    82.9 KB · Görüntüleme: 902
monarici' Alıntı:
Antep boş kaldı arkadaşlar :lol:

m_m.jpg

antep in özellikle suriyedeki olaylardan sonra pek bir cazibesi kalmadıki millet mümkün olduğunca batıya gitmek istiyor antep de ne de olsa biraz doğu kültürü var, mersin ,adana , hatay ın puanları nasıl ben asıl onları merak ediyom yükse puanlı bir kaç arkadaşım istediği yerlere gidemedi

polathanem' Alıntı:
Atandığınız Kurum : 5. tercihiniz olan BURSA/YILDIRIM/Zübeyde Hanım Ortaokulu

ve ekte digerleri.............
Hayırlı olsun hocam. Ben de bursa yıldırım da çalışıyorum. Bursalı mısınız?

phileo' Alıntı:
konya / kulu boş mu kalmış ilginç... :eek:
Ne olacak hocam adam gibi bir yer açmıyorlar ki konyadan geçen sene 41 kontenjanın 11'i boş kalmıştı bu sene 42 kontenjan var yarısı boş kalır yazıklar olsun bu yerleri belirleyenlere.

Muğla Dalaman Anadolu Lisesi (139-TEF) sırf Muğla'ya giriş yapayım diye karma okul listesi tercih etmiştim.. Nasibimizde Anadolu Lisesi varmış.. Kim bilir belki de okulda norm fazlası olacağım.. Hakkımızda hayırlısı..

es911' Alıntı:
polathanem' Alıntı:
Atandığınız Kurum : 5. tercihiniz olan BURSA/YILDIRIM/Zübeyde Hanım Ortaokulu

ve ekte digerleri.............
Hayırlı olsun hocam. Ben de bursa yıldırım da çalışıyorum. Bursalı mısınız?

Çok sağolun hocam. Bursalı sayılırız artık 28 senedir ailem Bursa da. ben 12 senedir yokum(üni,zorunlu hizmet vs.) anca geri dönebildik... gerçi ev okul arası mesafe fazla oldu ama hayırlısı olsun. emek-arabayatağı hattına çalışcaz artık...

warface' Alıntı:
monarici' Alıntı:

m_m.jpg

antep in özellikle suriyedeki olaylardan sonra pek bir cazibesi kalmadıki millet mümkün olduğunca batıya gitmek istiyor antep de ne de olsa biraz doğu kültürü var, mersin ,adana , hatay ın puanları nasıl ben asıl onları merak ediyom yükse puanlı bir kaç arkadaşım istediği yerlere gidemedi

buyur hocam..

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    95.9 KB · Görüntüleme: 859
1 MUĞLA/DALAMAN/Dalaman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 140 4390
2 MUĞLA/KÖYCEĞİZ/Köyceğiz Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 142 3506
3 MUĞLA/DALAMAN/Dalaman Anadolu Lisesi 138 2777 (Atandığım Okul)
4 MUĞLA/KÖYCEĞİZ/Beyobası Yusuf Niyazi Pirci Ortaokulu 125 3675
5 MUĞLA/ORTACA/Dalyan Naciye Tınaztepe Ortaokulu 111 3150
6 DENİZLİ/ACIPAYAM/Acıpayam Ticaret Meslek Lisesi 114 2143
7 DENİZLİ/ACIPAYAM/Acıpayam Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 109 2577

warface' Alıntı:
monarici' Alıntı:

m_m.jpg

aynen öyle. işin komiği antep'in ilçesinde 10 puan alıyorum. yaklaşık 3.5 senede 33 puan toplayabildim burada :D ama kurtuldum bugün :)))
mersinin puanları uçmuş ya, varoş semtteki okullar bile 110 civarı, anlam veremedim bu duruma...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
warface' Alıntı:
monarici' Alıntı:

m_m.jpg

aynen öyle. işin komiği antep'in ilçesinde 10 puan alıyorum. yaklaşık 3.5 senede 33 puan toplayabildim burada :D ama kurtuldum bugün :)))
mersinin puanları uçmuş ya, varoş semtteki okullar bile 110 civarı, anlam veremedim bu duruma...

mersin sahil hocam akdeniz sonuçta aslında karışık yerleride var ama millet varoş filan dinlememiş:)

Atandığınız Kurum : 5. tercihiniz olan BALIKESİR/İVRİNDİ/İvrindi Merkez Çok Programlı Lisesi

Sıra Tercihler Minumum Puanlar Min.Hizmet Süresi
1 BALIKESİR/AYVALIK/Ticaret Meslek Lisesi ve Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 174 5465
2 BURSA/OSMANGAZİ/Osmangazi Kız Teknik ve Meslek Lisesi 121 2206
3 BALIKESİR/GÖMEÇ/ŞEHİT MUSTAFA GÜVENÇ ALDEMİR ORTAOKULU 203 3172
4 BALIKESİR/BURHANİYE/Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu 211 2989
5 BALIKESİR/İVRİNDİ/İvrindi Merkez Çok Programlı Lisesi 98 2581

Geri