Kıyma Makinası tavsiye.

Kodla Büyü

Akyürekli

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar. biraz alakasız bir konu ama yıllardır kıyma makinası almayı düşünüyorum ve her sene bayram gelince fiyatlar arttığı için erteliyorum. şimdi erkenden alayım diyorum. kullandığınız memnun kaldığınız ürünler varsa paylaşabilir misiniz?

musullu markasını araştırınca duydum. Kullanan var mı.

Birde buna benzer farklı markalarda çok sayıda makina var bu birazdaha kasaplarınkullandığına benziyor tabi daha küçüğü.

Merhaba arkadaşlar. biraz alakasız bir konu ama yıllardır kıyma makinası almayı düşünüyorum ve her sene bayram gelince fiyatlar arttığı için erteliyorum. şimdi erkenden alayım diyorum. kullandığınız memnun kaldığınız ürünler varsa paylaşabilir misiniz?

musullu markasını araştırınca duydum. Kullanan var mı.

Birde buna benzer farklı markalarda çok sayıda makina var bu birazdaha kasaplarınkullandığına benziyor tabi daha küçüğü.
Mateka benzerleri endüstriyel oldukları için daha iyi çalışıyor. Birde Boğaziçi marka var. Kasapların kullandığı oda çok iyi.

Evet hocam onlar daha profesyonel görünüyorlar. Benim aklıma takılan nokta ev tipi musullu markası 2700w güç göstermişler ama diğer kasap tipi olanlarda 550 w gösteriyor. burada aklım karıştı.

Geri