Kısayol Virüsüne çözüm (UsbShow 2.0)

Kodla Büyü
okulda bilgisayara kurdum fakat taktığım usbleri görmüyor neden olabilir .net framework 4.4 sürümü var 3.0 kurayım dedim izin vermedi karşılaşan varmı bu sorunla

musara' Alıntı:
okulda bilgisayara kurdum fakat taktığım usbleri görmüyor neden olabilir .net framework 4.4 sürümü var 3.0 kurayım dedim izin vermedi karşılaşan varmı bu sorunla

kurulduktan sonra program çalışıyorsa .net framework le alakası yok
usb girişlerinde sıkıntı vardır...
bugun bende aynısı oldu flash belleği farlı bir usb girisine taktıktan sonra oldu...

musara' Alıntı:

4.4 sürümü 3.0 sürümünün işini yapmıyor mu?

oyun34' Alıntı:
musara' Alıntı:

4.4 sürümü 3.0 sürümünün işini yapmıyor mu?

yapmış olması lazım hocam rogram açılıyor fakat usb leri görmüyor neyazıkki

bt3468' Alıntı:
musara' Alıntı:

bugun bende aynısı oldu flash belleği farlı bir usb girisine taktıktan sonra oldu...

evet hocam program açılıyor farklı usb lere denedim yine görmedi evimde kullandığım bilg da direk gördü sıkıntı olmadı okulda görmüyor birtülü farklı usbler denedim farklı usb çıkışlarına bağladım bir türlü gösteremedim.

zaten usb yi takıp bilgisayarım dan girebiliyorum içerisine ama program görmedi neyazıkki sanırım bir tek ben karşılaştım sorunla...

benimde normal flasha girmeme rağmen, program algılamıyor. Benim flash ntfs bu yüzden görmeme ihtimali var mı ki?

musara' Alıntı:
bt3468' Alıntı:
musara' Alıntı:

evet hocam program açılıyor farklı usb lere denedim yine görmedi evimde kullandığım bilg da direk gördü sıkıntı olmadı okulda görmüyor birtülü farklı usbler denedim farklı usb çıkışlarına bağladım bir türlü gösteremedim.

zaten usb yi takıp bilgisayarım dan girebiliyorum içerisine ama program görmedi neyazıkki sanırım bir tek ben karşılaştım sorunla...

farklı flash bellek denediniz mi???

Bazı flashları yerel disk görüyor. O yüzden bulamıyor. Nasıl çözeriz bu sorunu?

musara' Alıntı:

Aynı sorunu yaşadım. Maalesef NetFramework ile ilgili TAM OLARAK. 3.5 SP1 yüklemiştim kabul etmedi. 3.5 yükleyince çalıştı.
Yalnız...Programı hazırlayan arkadaşımız keşke işlem sonunda siteye yönlendirme yapmak yerine bir bağış metodu kullansaydı. Her işlem sonunda siteyi açıyor. Emeğini alkışlamakla beraber bu özelliğin hoşuma gittiğini söyleyemeyeceğim. Okulda öğretmenlerin soğumamasını, vakit kaybetmemelerini istiyoruz, eğer okunuyorsa kaldırılması iyi olurdu.

Geri