Kış Lastiği; Good Year mı Toyo mu? Kullanan arkadaşlar?

Kodla Büyü

ragyu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar kış lastiği taktırmayı düşünüyorum. Ankaradayım. Good Year Ultra Grip 8 bayi 125 TL dedi, Toyo bayisi 115 TL dedi. Bu markaları kullanan arkadaşlar yorumlarınızı yazabilir misiniz?

Hocam Toyo kullanıyorum memnunum. Dün akşam üstüne doğru arkadaşımla Trabzondan geldik. Erzincan istikametine doğru Zigana ve daha kötüsü pekün diye bir dağ var. 2000 rakım civarı kar ve buz vardı. Arkadaşta Good Yerar bende Toyo vardı yara yara geldik çok şükür bir sıkıntı yaşamadık. Çok araç yolda kaldı.

hocam bende geçen hafta araştırdım ve continantel aldım. continantel şu an kış lastiklerinde en iyisi diyorlar. 4 tanesini 520 tl ye aldım.

hocam lastiklerin hepsi hemen hemen aynı özellikte özellikle kışlık lastikler için, hiç birisi seni yolda bırakmaz, o yüzden Petlas al Türkiye kazansın

hocam fiyat iyiymiş. good year ında kış lastiği iyidir. ama bir de internetten bak fiyatlara. bu aralar bayağı iyi fiyatlar var nette.

kliksa.com dan 4 adet good year ultra grip 8 lastiği 433TL'ye aldım, Ankara'da ücretsiz montajı varmış bakalım..

xxxben' Alıntı:
Arkadaşlar kış lastiği taktırmayı düşünüyorum. Ankaradayım. Good Year Ultra Grip 8 bayi 125 TL dedi, Toyo bayisi 115 TL dedi. Bu markaları kullanan arkadaşlar yorumlarınızı yazabilir misiniz?

Hocam Fiyat budur. Ankarada da servis varmış. 2 gün önce Sipariş verdim ama henüz gelmedi. Almayı düşünürseniz tavsiye ederim ama kaç günde gelir bilemiyorum:)

http://www.kliksa.com/urun/goodyear-175 ... /901906875

bu kış lastiği zorunlumu arkadaşlar....ben samsundayım..havalar yaz gibi...

Ben de lassa kullandım valla bitlis kışında hiç pati bile çekmedi anladığım kadarıyla kış lastiklerinin kalite ortalaması yüksek

Marka,fiyat önemli değil. Önemli olan Üretildiği yıl ve ay.... Rafta yıllarca beklemiş lastik sakıncalı. Kış lastiğinde MS hem kar hem de çamur için olanını yeni üretilmiş olanını tercih ediniz.

Hocam bu işlerden fazla anlamıyorsan (mesela benim gibi) hiç uğraşma. En pahalısı neyse onu al...

Hocam kış lastiğinde Goodyear' ın üzerine yoktur. yıllardır böyle. Hiç reklam yapmaz ama peynir ekmek gibi satar.

enestar' Alıntı:
xxxben' Alıntı:

Hocam Fiyat budur. Ankarada da servis varmış. 2 gün önce Sipariş verdim ama henüz gelmedi. Almayı düşünürseniz tavsiye ederim ama kaç günde gelir bilemiyorum:)

http://www.kliksa.com/urun/goodyear-175 ... /901906875

Hocam teşekkür ederim benimde ilk andan itibaren takip ettiğim siteydi ve dün oradan aldım. Yalnız Ankara'daki servisi aradım 1 hafta sonraya gün veririz dediler. Yine de aldım :)

Geri