KİM YALAN SÖYLÜYORSA İSTİFA ETSİN

Kodla Büyü
düşün birbirinize iyice, hükümette izlesin olup bitenleri ,adamların ekmeğine yağ sürdünüz. zaten şimdiye kadar istifa etmesi gerekiyordu tüm sendika baronlarının

OLAYIN GERÇEĞİ:
vatandaş 4+4 e evet demiş 7evet 4 hayır geçmiş. AMA diğer tüm maddelere memurdan yana oy kullanmış.
Gece geç vakitlerde de 4+4 e kullandığı oyu geri çekmiş.
Yani herkes haklı (memur sen- kamu sen)
suçbu profta ne önce evet diyon sonra vazgeçiyon kardeşşş.
İktidara şirin gözükeyim derken ...
Yukardaki olay kurgu değil kahramanlar gerçek ve olaylar kendi ağızlarından dinlenerek senaryo edilmiş bir memuru kazıklama filmidir.

biz öğretmenlerde okuduğumuzu pek anlamıyoruz.adam itiraf etti.iyi niyetliymiş de...hala neyi tartışıyoruz.gördük iyi niyeti. madem öyle düşünüyordular en son zam oranını oylarlardı.... :verymad:

formator358' Alıntı:
Yaşananları öğrenmek üzere, bu kez, Doç. Dr. Aydın Başbuğ'u aradık.

Bizim oyların rengi bir şey değiştirmiyordu. Bir iyiniyet ifadesi olarak bu nedenle 4+4 zammına kabul oyu verdim ama amacım hizmet kollarındaki diğer taleplerde olumlu bir şey elde edebilmekti. Ancak daha görüşmeler devam ederken benim ismim basına sızdırıldı, telefonlar almaya başladım. Moralim çok bozuldu. Sonrasında ben toplantıdaki hiç karara doğru dürüst konsantre olamadım. Görüşmeler gece saat 1'e kadar sürdü. O saate kadar olan görüşmelerde toplam 541 talebi, bazen tek tek bazen de benzer konularda olanları beşerli veya altışarlı oyladık. Ancak hepsi de 6-5 ile reddediliyordu. Ne öğretmenlere ek ödeme ne de akademisyenlerin özlük haklarında hiçbir iyi niyet belirtisi gösterilmedi. Otomatiğe bağlanmış bir şekilde 6-5 ile taleplerin bir çoğu reddedildi. Ben de bunun üzerine, görüşmenin sonunda, 4+4 e verdiğim kabul oyunu geri çektim." dedi

http://www.memurlar.net/haber/236803/

oyu geri çekmemiş... oy vermiş iş bitmiş..

tayinci42' Alıntı:
formator358' Alıntı:
Yaşananları öğrenmek üzere, bu kez, Doç. Dr. Aydın Başbuğ'u aradık.

Bizim oyların rengi bir şey değiştirmiyordu. Bir iyiniyet ifadesi olarak bu nedenle 4+4 zammına kabul oyu verdim ama amacım hizmet kollarındaki diğer taleplerde olumlu bir şey elde edebilmekti. Ancak daha görüşmeler devam ederken benim ismim basına sızdırıldı, telefonlar almaya başladım. Moralim çok bozuldu. Sonrasında ben toplantıdaki hiç karara doğru dürüst konsantre olamadım. Görüşmeler gece saat 1'e kadar sürdü. O saate kadar olan görüşmelerde toplam 541 talebi, bazen tek tek bazen de benzer konularda olanları beşerli veya altışarlı oyladık. Ancak hepsi de 6-5 ile reddediliyordu. Ne öğretmenlere ek ödeme ne de akademisyenlerin özlük haklarında hiçbir iyi niyet belirtisi gösterilmedi. Otomatiğe bağlanmış bir şekilde 6-5 ile taleplerin bir çoğu reddedildi. Ben de bunun üzerine, görüşmenin sonunda, 4+4 e verdiğim kabul oyunu geri çektim." dedi

http://www.memurlar.net/haber/236803/

oyu geri çekmemiş... oy vermiş iş bitmiş..
hocam son cümlede diyorya oyu çektim diye ama ne fayda MEMURu SATMIŞ bir kere

Geri