JoomlArt ve Grid Slider Hak.

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar. Joomlartın paylaşmış oldu Ja Magz teması üzerinde biraz çalışamalar yapıp bir web sitesi kurmayı düşünüyorum. İlerdi etaplarda web sitesini satın alıcam lakin şuanlık warez halinde deneme yapmak istiyorum. aklımdakileri yapıp yapamıyacağımı.

1. sorum JaMagz Temasını internette warez olarak buldum. Lakin eklentilerin hiçbiri düzgün çalışmıyor. Demo veya beta sürümünü indirmiş gibi bişey oldu full sürümünü bulabilecek kişiye çok minnettar kalırım.

2. sorum http://paper.esy.es/ Bu sitedeki slidere ihtiyacım var. Dün gece çok aradım ama bu şekilde slider bulamadım. Grid slider die geçiyor biliyorum. Eğer başka bir ismi varsa söylerseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Hocam sadece ikinci sorun için bir şey söylemek istiyorum. paper.esy.es isimli site Wordpress kullanılarak hazırlanmış. Siz Joomla site hazırlamayı düşünüyorsunuz. Wordpress'teki her eklenti Joomla'da da olacak diye bir kaide yok. Genellikle de olmaz zaten. Bence bu işe girecekseniz Wordpress ile girin. Joomla biraz geride kalıyor artık. Ben de eski joomla hayranlarındanım ama özellikle SEO için Wordpress kullanın.

O siteyi ben kurdum öyle Rss ayarlayıp bıraktım kendi çekiyor haberleri. Wordpress'te tema skıntısı çektim o yüzden başaramadım. Joomlada ise istediğim temayı tam anlamıyla buldum. Ama onuda tam anlamıyla yürütemedim. Paralı sürümüne para veripte hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum olurda resimde gözüktüğü gibi birebir çıkmaz sıkıntı yaşarım.

Geri