Joomla Kurulum Problemi

Kodla Büyü

mutlu112

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://bowthemes.com/joomla-templates/bt-arise.html linkinden

quck kurulum dosyası indirip hosta yükledim..
siteyi google crhome ile açınca kurulum paneli açılıyor veri tabanı ve kullanıcı bilgilerini giriyorum

ileri dedgim zaman yüklemey başlıyor 3 veya 4 dakika sonra duruyor ileri gitmiyor.
veri tabanını kontrol etttim 15 yakın tablo olusturmus. tekrar ileri diyorum 17 tablo tekrar tekrar derken suan 24 tablo olmus ama bir türlü ftp yapılandırmasına gecmedi. joomladan anlayan arkadaslar bir göz atıp yardımcı olabilirle mi?

hep yukarıdaki resimdeki gibi kalıyor hatada vermiyor

Ekli dosyalar

• 12.png
    12.png
    10.1 KB · Görüntüleme: 1,499
  • 123.png
    123.png
    28.4 KB · Görüntüleme: 1,499
  • 1234.png
    1234.png
    69.9 KB · Görüntüleme: 1,496
hosttan kastınız localhost değil ise host firmanızla temasa geçin hostta joomla için 1-2 ayar yapmak gerekiyor.büyük ihtimal global ayarlar veya sihirli tırnaklarla alakalıdır.

host local degil hocam
kebir host dan almıstım .normal joomlanın sitesinden indirip kurdugum zaman sıkıntı yaratmıyor.

sanırım veritabanıyla ilgili bir hata var
bu arada kebirhost da joomla k2 bileşeni çalışmıyor ve % 100 joomla uyumlu değil.
bana da bir müşteri gelmişti kebirhost olan tekrar hosting aldık
yalnız senin sorunun quickstart kurulumla alakalı.
tahminim cpanelden kullanıcı yetkileriyle ilgi bir problem veya veritabanı hatası mevcut
özelden bilgileri yollarsan kurulum yaparım

k.cokol' Alıntı:
sanırım veritabanıyla ilgili bir hata var
bu arada kebirhost da joomla k2 bileşeni çalışmıyor ve % 100 joomla uyumlu değil.
bana da bir müşteri gelmişti kebirhost olan tekrar hosting aldık
yalnız senin sorunun quickstart kurulumla alakalı.
tahminim cpanelden kullanıcı yetkileriyle ilgi bir problem veya veritabanı hatası mevcut
özelden bilgileri yollarsan kurulum yaparım
merhaba hocam
ben normal joomla kurulumunu yapıyorum ama benim esas kurmak istegim eklentileri ile beraber
http://bowthemes.com/joomla-templates/bt-arise.html
bu adresdeki temayı kurmak ...
siz bir göz atın eger ugrasırım derseniz :) ben size gerekli bilgileri veririm :) çok da memnun olurum iyi çalişmlar

kcokol hocama katılıyorum. quickstart paketlerinde sıkıntı çok çıkıyor.bende kebirhost kullanıcısıyım, bayi üyeliğim de var. düz kurulumda sıkıntı yokken bazı quickstart temalardakurulum gerçekleşmiyor.Sabırlı iseniz ve joomla bilginiz yeterliyse modulleri teker teker kurupta yapabilirsiniz...

ahmetismet' Alıntı:
kcokol hocama katılıyorum. quickstart paketlerinde sıkıntı çok çıkıyor.bende kebirhost kullanıcısıyım, bayi üyeliğim de var. düz kurulumda sıkıntı yokken bazı quickstart temalardakurulum gerçekleşmiyor.Sabırlı iseniz ve joomla bilginiz yeterliyse modulleri teker teker kurupta yapabilirsiniz...
hocam natroda da hesabım var.. acaba alan adı yönlendirmesini natro ya yapsam veya yaptırsam ve orda quick kurulumu yapsam olurmu akloma başka bişey gelmiyor. normal kurulum yaptım sablon ve eklenti kurulumu yapmaya calişiyorum dil paketinden başka bişey kuramadım :(

mutlu112' Alıntı:
ahmetismet' Alıntı:
hocam natroda da hesabım var.. acaba alan adı yönlendirmesini natro ya yapsam veya yaptırsam ve orda quick kurulumu yapsam olurmu akloma başka bişey gelmiyor. normal kurulum yaptım sablon ve eklenti kurulumu yapmaya calişiyorum dil paketinden başka bişey kuramadım :(
ben natroyla çalışıyorum. natro, joomla için birebirdir. sorunsuz çalışır. dns yi ns1.natrohost.com ns2.natrohost.com şeklinde yönlendirin natro daha kalitelidir.

Geri