Joomla Belediye Sitesi

Kodla Büyü
hocam hayırlısı olsun. birazdan bakacağım. açıklara ve özellikle üye olup siteye üye olup yorum yazacaklara dikkat et.. devletin sitesini joomla da yapmak riskli iş.. kolay gelsin..

site düzgün hocam.. daha daha iyi çalışmalar dilerim :wink: :roll: :sleep:

online tahsilatı belediyenin tahsilat yazılımı ile yapacağız. Yazılımı siteye entegre edeceğim

mnn' Alıntı:
hocam hayırlısı olsun. birazdan bakacağım. açıklara ve özellikle üye olup siteye üye olup yorum yazacaklara dikkat et.. devletin sitesini joomla da yapmak riskli iş.. kolay gelsin..
sitenin düşmanı çok buraya gerek kalacağını sanmıyorum. Zaten hackerler siteyi açar açmaz joomla olduğunu anlarlar. Belediyeden daha çok saldırı alan sitelere imza attım. İşini temiz yaparsan bir sorun olmaz inancındayım. Joomla birçok sistemden güvenlidir. Güvenlik konusunda endişe taşımıyorum

Hocam site gayet başarılı, wordpress kullanıyorum ama joomla kullanmadım bir kaç şey sormak istiyorum; manşet haber ve fotograf galerisi eklentilerinin adını yazar mısınız? Biraz incelemek istiyorum.

manşet haber smartaddons.com ücretli modülü sj k2 slider foto galeri simpla image galery tüm eklentiler ücretli ve lisanslıdır

Hocam tasarım sade ve güzel. Peki menü de ücretli mi yoksa rema ücretli de ona mı ait

tasarim güzel olmus arama kismi biraz daha yukarida olsa resmi kapatmaz düsüncesindeyim...

hocam çok begendim kullandıgım haber manşetinin ismini tam olarak veririmisiniz veya alabileceğimiz bir adres bulamadım ben

k.cokol' Alıntı:
manşet haber smartaddons.com ücretli modülü sj k2 slider foto galeri simpla image galery tüm eklentiler ücretli ve lisanslıdır

Hocam tema modül vb. nere(ler)den satın alıyorsun. Ben de bir yapı firması için düşünüyorum da.

sıfırdan başlayacaklar için eğitim videoları önerebilecek olan var mı?

Geri