istanbulun'un ilçeleri

Kodla Büyü

hangi ilçeyeyi secmeliyim?

• kartal

Oy: 2 8.3%
  • eyüp

Oy: 3 12.5%
  • beylikdüzü

• pendik

Oy: 3 12.5%
  • maltepe

Oy: 4 16.7%
  • bahçelievler

• silivri

• fatih

• Kullanılan toplam oy
    24

glimmer

Süper Üye
Süper Üye
öncelikle hepinize sonsuz teşekkür ... konuyu başka başlıkla açtığımda herkes kendince fikrini söyle. genel olarak tavsiye edilen ilçeler bunlar.
şimdi ankette ilk 3 benim için önemli...
çünkü ben istanbulu hiç bilmiyorum tamamen sizlerin yönlendirmesiyle yol alacağım ...
teşekkür ederim bbnet ailesi

Diğer ilçeler hakkında yorum yapamayacağım ama Pendik 'i baştan eleyin.
80 in üzerinde devlet okulu, 120 bin civarında öğrenci ile Anadolu daki bir çok il milli eğitimden daha büyük bir camia. Norm durumlarını öğrenebilirseniz , daha küçük ve sakin ilçeleri öneriyorum.

arkadaslar normalrı nerden biliyosunuz ki... il içi il dışı eş durumu tayinleri var

glimmer' Alıntı:
arkadaslar normalrı nerden biliyosunuz ki... il içi il dışı eş durumu tayinleri var

Geçen sene 2. dönem norm güncellemeleriyle Kartal'da norm fazlası oldum. Kartal ilçe milli eğitime gittim, reesen gönderilmek istemediğim için dilekçe vermek istediğimi, normu olan okulları söylemelerini istedim. Kartal'da yoktu. Pendik'te de sadece şu an çalıştığım okulun normu vardı. O da tamamen şans, çünkü ben il dışı tayinleri açıklandıktan sonra dilekçe vermek istedim. Şimdi çalıştığım okulun öğretmeni il dışı tayinle başka bir ile gidince ben de evimin yakınında gidebileceğim bir okul bulmuş oldum :) Bu yıl da durumun değiştiğini sanmıyorum.

glimmer' Alıntı:
İl memden ya da ilçelerden bilgi verecek birini bulabilirseniz şu anki duruma göre normları söyleyebilirler.
4+4+4 le bakanlığımızın bizim branşa nasıl bir süpriz yapacağını bilmediğimiz için şu an bir şey söylemek zor.

fahrican' Alıntı:
glimmer' Alıntı:
İl memden ya da ilçelerden bilgi verecek birini bulabilirseniz şu anki duruma göre normları söyleyebilirler.
4+4+4 le bakanlığımızın bizim branşa nasıl bir süpriz yapacağını bilmediğimiz için şu an bir şey söylemek zor.
iyi fikir teşekkür ederim

Hocam bildiğim kadarıyla Beylikdüzünde norm yok..İstanbula yakın ama sakin nezih bir yer istiyorsunuz hiç düşünmeden Silivri'yi tercih edin..

Ben Eyüp'te çalışıyorum.Şuanda ilçe normu 12, öğretmen sayısı 14. Norm fazlası öğretmenlerimiz var.4+4+4 ten sonra ne olur bilemem.Ama ilçeler arasından Anadolu yakasını tercih edin derim....

Geri