Isletmelerde beceri egitimj devlet katkisi odemesi

Kodla Büyü

permanganat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Iyi aksamlar isletmelerde beceri egitimi icin devlet katkisi odemesine basvuracaz koord mdr yrd gitti bunu bizim yapmamiz gerekiyor sirasi ile neler yapacaz yardim edebilirmisiniz

her ayın 10'una kadar e-okuldan kurum işlemleri -işletmelerde mesleki eğitim uygulamaları - devlet katkısı onay ekranından ödenek isteyeceksiniz.
işletmeye giden tüm öğrencilerin işletme bilgileri ve başlama tarihi gibi verileri yine e-okulda girilmiş olmalı.
daha sonra gerekli evrakları düzenleyip mal müdürlüğüne göndereceksiniz.

her ayın 10'una kadar e-okuldan kurum işlemleri -işletmelerde mesleki eğitim uygulamaları - devlet katkısı onay ekranından ödenek isteyeceksiniz.
işletmeye giden tüm öğrencilerin işletme bilgileri ve başlama tarihi gibi verileri yine e-okulda girilmiş olmalı.
daha sonra gerekli evrakları düzenleyip mal müdürlüğüne göndereceksiniz.
hocam o gerekli evraklar ne olaki? ben de ilk defa yapıcam. eksik birşey yapmak istemem.

mutlaka mal müdürlüğünüze veya ilçenizdeki başka bir okula sorun hangi belgeden kaçar tane istiyorlarmış değişebiliyor çünkü.

ama genel olarak işletme ödeme listesi, öğrenci ödeme listesi ve toplu ödeme listesi yeterli.

Yakınlarınızdaki bir meslek lisesine gidip, hem prosedürü öğrenin hem gerekli evrakları temin edin hem de bir çaylarını için bence. Birinin görsel olarak anlatması daha çok işinize yarar.

Geri