Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

iphone 4 5.3.1 versiyonu

Konu, 'Her Telden' kısmında mutlu112 tarafından paylaşıldı.

1. mutlu112

mutlu112 Seçkin Üye Seçkin Üye

merhaba arkadaslar
    bizim müdür japonyadan ipohone 4 5.3.1 telefonunu getirdiyor. pasaporta işletecek. ama sim kilit kırma olayı varmıs.
    ben cep telefonu konusunda pek bilgim olmadı için kendisinden arastırmak için zaman istedim.
    Sevgili arkadaslar bu konu ile ilgili güvenilir bilgilere nereden ulaşabilirim. Veyahut sizlerden bunu yapabilen varmı varsa ücreti ne olur?.
    Her konuda yardımcı olan siz güzel insanlardan bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.iyi çalişmlar

2. sert_hard

sert_hard Seçkin Üye Seçkin Üye

www.maxicep.com
    bu sitede IPhone için jailbreak şifre kırma kilit kırma vb yöntemler anlatılmış bir inceleyin yararlı olabilir.
    Müdürünüz ne kadara getirtiyor telefonu, benimde yine japonyadan getirtme durumum var. Pasaport olayı falan nasıl halledecek...

3. mutlu112

O işleri nasıl halledecek bilmiyorum. 500-700 tl arası oldugunu söyledi fiiyatının.

4. ckayatr

ckayatr Seçkin Üye Seçkin Üye

fiyat iyi ama ya olmazsa telefon çekmecede bekler iyi araştırmak lazım. bence siz direk telefon servislerine gidin sorun yaparlarsa isteyin telefonu

5. mutlu112

bir telefoncu arakdası aradım 50 dolaar dan başlar sim kırma işleri dedi. Ama daha önce hiç 5.3.1 versiyonu duymadım diyor beni o düşündürüyor. dediginiz gibi cekmece de beklerse kötü olur :)

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal