Ipad mi Akıllı Telefon mu ?

Kodla Büyü

LostParadise

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar benim amacım turkcell deki mobil internet paketleriyle internetini kullanabilecegim her yerde ve uygulamaları calıstırabilecegim (word, excel, buna benzer okul için gerekli programlar da olabilir) bataryasında sorun olmayan bir şey telefon alacağım fakat her yerde interneti kullanmak istiyorum 3g gibi oyun benim için cok önemli değil okulda projeksiyona baglanıp dersleride işleyebilecegim bir şey arıyorum laptop tasımak işkence geliyor bana bunun için bir ipad düşündüm fakat telefonuda olan bir galaxy s3 mü alsam diye kararsızlık duymaktayım. telefon özelliği cok önemli değil ama .

mobil internet paketlerini ipad lerde kullanabiliyormuyuz 3G olarak direkt özel bir ücret ödememiz gerekli mi ?

arkadaslar bi cevap versiniz bu konuda sanırım bi r cok kişi böyle düşünüyor internet ve uygulamalar içn br akıllı telefon mu yoksa bir ipad mi ?

hocam bildigim kadarıyla lg nexus 4 te harici depolama yapamıyorum dahilininkini kullanmak zorundayım bir de bataryası değiştirilemiyoru direkt batarya ömrünü bitirmeye basladıgında ne durumda olacak ?

Geri