ip tv ciler buraya!

Kodla Büyü

hastasıyız dede 01

Seçkin Üye
Seçkin Üye
geçen sene digitürk play alalım dedik ortaklaşa ama olmuyormuş tek cihaz sınırı varmış, kullanamadık, taraftarium 24 ve tipobet sitelerinden izledim maçları bu sene ip tv kullanayım diyorum ne dersiniz? ip tv kullananlar önerileriniz neler, kullanmak isteyenler ortak kullanılabilir mi?

iptv nin de 2 kişilik olanları var ama genelde bireysel satılır liste kendine ait olursa donma takılma daha az olur. Zaten tek kişilikle 2 kişilik arasında fiyat olarak hiç fark yok. Liste 2 kişilik olursa 2 kat fiyat alırlar. Yada istersen tvbox alırsın uygulama yükleyip izleyebilirsin. Not: Tvbox alırsan sakın mibox yada mistick alma.

arkadaşlar ip tv güvenilir mi başımıza bir iş gelirmi sonuçta yasal değil bilgim olmadığı için soruyorum

iptv nin de 2 kişilik olanları var ama genelde bireysel satılır liste kendine ait olursa donma takılma daha az olur. Zaten tek kişilikle 2 kişilik arasında fiyat olarak hiç fark yok. Liste 2 kişilik olursa 2 kat fiyat alırlar. Yada istersen tvbox alırsın uygulama yükleyip izleyebilirsin. Not: Tvbox alırsan sakın mibox yada mistick alma.

iptv için hangi tvbox markasını tavsiye edersiniz??

[QUOTE="dijireis79, post: 1903211, member: 72445"Not: Tvbox alırsan sakın mibox yada mistick alma.[/QUOTE]
tv box andeir hocam ayrı bir kutu mu yoksa uygulama mı ?

tv box android tabanlı internetle çalışan bir kutudur. cep telefonu gibi çalışır. Android cep telefonuna yüklenen tüm uygulamalar tv box ada yüklenir.

kullandığım iptv önereceğim ancak kesilme ve donma hiç olmuyor . lg tvde hd+ izliyorum. nazar değer diye söylemeyeyim. hem üye sayısı artınca sunucularda problem olur. 24 saat test yayını veriyorlar. test edin öyle alın.

hocam ödemeleri nasıl yapıyorsunuz acaba karşı tarafın ibanımı ve isim ve soyismimi görmemesi için ne yapılabilir

Şuan 95 ve 130 tl lik paketler var. Ödemeler iban yada k.kartı ile ödeniyor. Ben 95 lik paket kullanıyorum.(geçen sene 65 idi) Gayet iyi. çok para vermeye gerek yok.

Geri