internetten altın alan var mı?

Kodla Büyü
Yamuk yok hocam mantikli da biraz fark oluo piyasaya gore. Bugun kuyumcuda ceyrek 155 iken hb'da 167 ceyregin fiyati. Bu farki goze alman gerek.

Birde su var hb'da bu aralar bi kampanya var. 500 tl uzerine 50 tl puan veriyor karta. Maximum olmasi gerek ama sitede detayi vardi, boylece altin fiyatindaki farki kapatabiliosun.

BEN GİTTİGİDİYOR VE diğer sitelerden aldım sorun cıkmıyor
külçe altın alırsan en az onda zarar edersin
ben aldığımda %10 maksipuan vermişti
bozdurduğumda hemen hemen zararım olmadı

yeniçarşımdan gittigidiyordan alabilrsin

ben daha önce aldım ve bekledim böylece altın yükseldi hiçbir kaybım olmadı.
100 gr alsan şuan 10.300 den alacaksın
ve 9.400 den bozduracaksın fark 900 tl zarar alıp beklersen 9.900 gördüğü zaman satarsan daha az zarar etmiş olursun.

by_katliam' Alıntı:
arkadaşlar hepsiburada dan taksitle altın almayı düşünüyorum,kredi kartına 12 taksit yaptırıcam,alıp bozdurup borçlarımı ödüyecem bölece kredi çekmemiş olucam..
fiyatlar bana uygun geldi,dhaa önce alan var mı? bi yamukluk falan olmasında:)
http://www.hepsiburada.com/Liste/produc ... =eakszynt6

Nasıl bir hesap yaptınızda uygun bulduğunuzu bilmiyorum ama ben hesapladığımda çıkan sonuçları size söyleyeyim.
1-Alacağınız bu altını bozdurduğunuzda elinize geçecek para taş çatlasa 3000-3100 TL arası olacaktır.
2-Alırken 3415 TL verceksiniz bu da sizin 300-400 TL kaybedeceğiniz anlamına geliyor.
3-Akbankta 3000 TL ye 12 ay vade ile ödeyeceğiniz toplam miktar 3300 TL civarı. Kaybınız 300 TL.

Almayı düşündüğünüz altının fiyatı zaten piyasaya göre zaten %10 fazla. Adamlar fazlası ile eklemişler.
22 ayarın bu günkü alış gram fiyatı 87 TL civarında.
Sizin altın 36.08 gr x 87 TL= 3150 TL civarında aslında.

takslitli alış verişte biraz mantıklı olabilir. Ancak altının önümüzdeki 12 ay için seyrini muhafaza ettiğini düşünürseniz zarar etme ihtimali de var. Bence o taksiti kenarda biriktirip kuyumcudan almak daha iyi gibi. yani 12 taksitte 200 lira biriktirip önümüdeki yıl 2400 liralık altın almanız size daha fazla avantaj sağlayabilir.

bence bir arkadaşınızla anlaşıp sanalpazar.com üzerinden taksitli alışveriş yapın...

4000 tl lik ürün alsanız site komisyonu % 5 bir de puan işi ayarlayabilirsen eline geçen para 3800 + para puan olur neredeyse zararsız halletmiş olursun...

20 milyara yakın borcu kredi kartından altın alarak taksit yaptırarak ödedim.

ne kadarmı zarar ettim 0 zarar hatta karım dahi vardır.Yeterki takip edip işinizi bilin

mesela su anda hepsi burada iş bankasına 6 taksit 500 ytl ye 50 maxipuan veriyor.altını satınca +maxipara eklenince 0 zarar

sürekli kampanyaları takip edip alınırsa zarar değil kar dahi edersiniz.

ama acil para lazımsa 5 milyar gibi rakamlar ozaman en iyi fiyatı sanal reyonum sitesi veriyor.% 3 gibi bi zararla 9-11 taksit yapabiliyosunuz ki kredi 12 taksitte % 10 gibi komisyon alır :+1: biraz geç gelir sanalreyonumdan ama sıkıntı yok

gitti gidiyor ve benzeri siteleri takip edin

bu işi yaparken en iyi kar külçe altındadır yani 0,995 milyem olan

nese kolay gele

hemenyardim' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
arkadaşlar hepsiburada dan taksitle altın almayı düşünüyorum,kredi kartına 12 taksit yaptırıcam,alıp bozdurup borçlarımı ödüyecem bölece kredi çekmemiş olucam..
fiyatlar bana uygun geldi,dhaa önce alan var mı? bi yamukluk falan olmasında:)
http://www.hepsiburada.com/Liste/produc ... =eakszynt6

Nasıl bir hesap yaptınızda uygun bulduğunuzu bilmiyorum ama ben hesapladığımda çıkan sonuçları size söyleyeyim.
1-Alacağınız bu altını bozdurduğunuzda elinize geçecek para taş çatlasa 3000-3100 TL arası olacaktır.
2-Alırken 3415 TL verceksiniz bu da sizin 300-400 TL kaybedeceğiniz anlamına geliyor.
3-Akbankta 3000 TL ye 12 ay vade ile ödeyeceğiniz toplam miktar 3300 TL civarı. Kaybınız 300 TL.

Almayı düşündüğünüz altının fiyatı zaten piyasaya göre zaten %10 fazla. Adamlar fazlası ile eklemişler.
22 ayarın bu günkü alış gram fiyatı 87 TL civarında.
Sizin altın 36.08 gr x 87 TL= 3150 TL civarında aslında.
hocam borcumu ödemek için kredi çekip faize bulaşmaktansa internetten altın alır zararla bozdurur o şekilde öderim..en azından faiz olmamış olur

12 ay taksitle altın satan kuyumcular da var. hesabınızı iyi yapıp almakmistediğiniz fiyatı kuyumcuya söyleyin, verirse alırsınız. Mesela hepsi buradan alacagınız fiyatın biraz aşağısını söyleyin kuyumcuya, kar edecekse niye vermesin..

boşver hocam git kuyumcudan , veya bankalardan al.. netten herşey alınmaz derim..

kelebeketkisi' Alıntı:
Boyle yukte hafif pahada agir bir sparisin kargoyla gelmesi ne kadar guvenli?

toplamda 300 gr altın almısımdır hiç sıkıntı yaşamadım...

kuyumcudan aldığın altının ayarına emşn olmayabilirsin ama aldıgın külçe altının ayarı kesindir.995 milyem

Vay be!

Kuyumcuda 153-155 lira iken 165-167'ye internette çeyrek altın alan var mıdır diye soruyordum kendi kendime.

Demek ki varmış.

Gidin bir de kuyumcudan kredi kartına taksitli fiyatını öğrenin. Elbette biraz yüksek olacaktır ama bu kadar da yükselmez diye tahmin ediyorum.

Dün Ankara Sincan'da çeyrek altın KUYUMCUDA 153 LİRAYDI.

12 lira fazladan ödemek!

Bi sokağa çıkın, bu kadar mı asosyal yaptı bilgisayar sizi?

achillus' Alıntı:
kelebeketkisi' Alıntı:

kuyumcudan aldığın altının ayarına emşn olmayabilirsin ama aldıgın külçe altının ayarı kesindir.995 milyem

Tabi tabi vitrininde trilyonluk malı olan kuyumcu 10 lira için TİCARİ İTİBARINI zedeleyecek! Yahu yeri belli, yurdu belli.

Adam kendi ticaretini BALTALAR MI?

ogretmenokan' Alıntı:
http://www.buroteknik.com/5-Adet-Ziynet-Tam-Cumhuriyet-Altini-Kulplu-Ekonomik-Paket_50943.html#0

Hocam burdan al kuyumcuyla neredeyse aynı fiyat.Ben bu siteden projeksiyon almıştım geç göndermişlerdi ama gönderdiler.Fiyatları uygun bende çok araştırmıştım bir iki hafta önce bu siteyi hatırlayıp bakmıştım

Özür hocam mesajı silemedim buradan düzeltme yazıyorum.Sizin baktığınız ATA LİRA burda daha pahalıymış çeyrek falan ucuza o da tek çekimde

http://www.buroteknik.com/5-Adet-Ata-Li ... 957.html#0

Havale ile 158'e, kredi kartı ile tek çekim 162 liraya geliyor.

Dün Ankara Sincan'da KUYUMCUDA 153 liraydı. Neresi ucuz? O site mi, kuyumcu mu?

achillus' Alıntı:
kelebeketkisi' Alıntı:

Hocam site ile degil, kargo sureci beni endiselendiren, surekli netten alisveris yapiyoruz ama bazi kargo gorevlileri kimlik bile istemeden psketi teslim edip gidiyor yada biz evde yokken gelmisse geri subeye donuyor hatta geri gonderiliyor.

obsearchverim' Alıntı:
Vay be!

Kuyumcuda 153-155 lira iken 165-167'ye internette çeyrek altın alan var mıdır diye soruyordum kendi kendime.

Demek ki varmış.

Gidin bir de kuyumcudan kredi kartına taksitli fiyatını öğrenin. Elbette biraz yüksek olacaktır ama bu kadar da yükselmez diye tahmin ediyorum.

12 lira fazladan ödemek!

kardeş ben internetten 12 taksite 150 tl ye çeyrek alıyorum su an .Sen konuya hakim değilsin sen cık sokaklarda kuyumcuları gez...

obsearchverim' Alıntı:
achillus' Alıntı:
kelebeketkisi' Alıntı:

Tabi tabi vitrininde trilyonluk malı olan kuyumcu 10 lira için TİCARİ İTİBARINI zedeleyecek! Yahu yeri belli, yurdu belli.

kuyumcu vitrinindeki altını dışarırı atölyelerde yaptırır.ne yazkki her yapılan ürünün ayarı 0,916 milyem olmayabilir.Coğunluk saglam olsada bazı atölyelerden sakat altın gelebiilr.

kelebeketkisi' Alıntı:
achillus' Alıntı:
kelebeketkisi' Alıntı:

Hocam site ile degil, kargo sureci beni endiselendiren, surekli netten alisveris yapiyoruz ama bazi kargo gorevlileri kimlik bile istemeden psketi teslim edip gidiyor yada biz evde yokken gelmisse geri subeye donuyor hatta geri gonderiliyor.

hocam kargoyu takip ediyosun gerekirse gider şubeden kendinde alırsın.

ben 20.000 milyar krediye bulaşacaktım altın işi olmasa .

aynen söylüyorum 20.000 ytlik altın aldım kesinlikle zarar etmedim hatta kar dahi ederek sattım su an kredi kartlarımı ödüyorum.

yeterki kampanyaları araştırın su an asya karta ve maximum karta world karta kampanyalar var

mesele bir örner gittigidiyor 1025 ytlye altın satıyor 6 taksit +3 ay ertleme alıyosun kartına 100 tl bonus yükleniyor .

altın sana 925 ytlye 9 ay taksit oluyor.altını kuyumcudan su anda 935 ylt ye satıyosun.100 tl bonusada benzinini alıyosun

eger elinde her türlü kredi kartları mevcutsa 2 ay içinde benm gibi 20 000 tl kampanya denk getirip altın alır vadelendirirsin borcu :+1:

altının gram fiyatı 95,5 iken ben gramını 87 ye aldgım cok kampanya oldu

bazı arkadaşların anlattıklarımı tam olarak anlatmak için kendimden son 15 günde nekadar altın aldıgı yazayım.

1--)geçen hafta yeniçarşım da axess 1500 tş harcamaya 150 tl bonus vardı 2 kar ile 3000 tllik altın aldım

15 gr altını 12 taksit 3 ay ertelem ile 1540 tl ye altım gramı 1540/102.6 tl

toplamda 30 gram altını 94.5 dan sattım elime 2835 gecti +300 tl de bonus (marketimi akaryakıtımı aldım)

verdiğim para 1540+1540 =3080

elime gecen 3135 (55 tl kar )

2-)bonus karta gitti gidiyor kampanya yaptı 1040 a 6 taksit aldım

940 a satım 100 de bonus zarar 0

bu hafta asya karta 1500 tl taksitli harcamaya 200 tl bonus veriyor üye işyeri

sanalreyonum stesi üye işyeri 11 taksit gramını 100 tlye satıyor

15 gramı 1500 eder

15*94 den sattım 1410 +200 de bonus verdi

toplam kar 110 :+1: (ve ben bu kampanyaya da iki kart ile katıldım ) bonuslarıda sayınca 200 tl civarı kar etmişim

aklıma gelen bunlar birde world kampanyası vardı o da bunun gibi ..

herneyse umarım yardımcıı olmusumdur

halen sitelerde ceyrek 167 kuyumcularda 153 tl diyenler araştırsın derim

achillus' Alıntı:
obsearchverim' Alıntı:
Vay be!

Demek ki varmış.

12 lira fazladan ödemek!

kardeş ben internetten 12 taksite 150 tl ye çeyrek alıyorum su an .Sen konuya hakim değilsin sen cık sokaklarda kuyumcuları gez...

Aldığın linki ver hocam hemen. Aldığın linki hemen ver 150 liraya 12 taksitle çeyrek altın alıyorsun şu an öyle mi?

Aldığın linki ver hocam hemen. Kaçırmayayım fırsatı!

achillus' Alıntı:
obsearchverim' Alıntı:
achillus' Alıntı:
kelebeketkisi' Alıntı:

kuyumcu vitrinindeki altını dışarırı atölyelerde yaptırır.ne yazkki her yapılan ürünün ayarı 0,916 milyem olmayabilir.Coğunluk saglam olsada bazı atölyelerden sakat altın gelebiilr.

Hocam her kuyumcu çalıştığı atölyeyi bilir, TSE belgesi olamayan atölye ile hiçbir kuyumcu çalışmaz. Senin dediğin durum doğu, güneydoğu, Adana vs. bölgeler için geçerli olabilir. Bir de bir zamanlar Heyday diye bir kuyumcu vardı(kuyumculuk adı altında tefecilik yapan)

achillus' Alıntı:
bazı arkadaşların anlattıklarımı tam olarak anlatmak için kendimden son 15 günde nekadar altın aldıgı yazayım.

1--)geçen hafta yeniçarşım da axess 1500 tş harcamaya 150 tl bonus vardı 2 kar ile 3000 tllik altın aldım

15 gr altını 12 taksit 3 ay ertelem ile 1540 tl ye altım gramı 1540/102.6 tl

toplamda 30 gram altını 94.5 dan sattım elime 2835 gecti +300 tl de bonus (marketimi akaryakıtımı aldım)

verdiğim para 1540+1540 =3080

elime gecen 3135 (55 tl kar )

2-)bonus karta gitti gidiyor kampanya yaptı 1040 a 6 taksit aldım

940 a satım 100 de bonus zarar 0

bu hafta asya karta 1500 tl taksitli harcamaya 200 tl bonus veriyor üye işyeri

sanalreyonum stesi üye işyeri 11 taksit gramını 100 tlye satıyor

15 gramı 1500 eder

15*94 den sattım 1410 +200 de bonus verdi

toplam kar 110 :+1: (ve ben bu kampanyaya da iki kart ile katıldım ) bonuslarıda sayınca 200 tl civarı kar etmişim

aklıma gelen bunlar birde world kampanyası vardı o da bunun gibi ..

herneyse umarım yardımcıı olmusumdur

halen sitelerde ceyrek 167 kuyumcularda 153 tl diyenler araştırsın derim

Hocam bonuslardan kar elde ediyorsun, altından değil. Dikkat et kartlar elinde patlamasın.

obsearchverim' Alıntı:
achillus' Alıntı:
obsearchverim' Alıntı:
Vay be!

Demek ki varmış.

12 lira fazladan ödemek!

Aldığın linki ver hocam hemen. Aldığın linki hemen ver 150 liraya 12 taksitle çeyrek altın alıyorsun şu an öyle mi?

Aldığın linki ver hocam hemen. Kaçırmayayım fırsatı!

hocam o kredi kartı elinde patlayacak olan kişiler sizin zihniyetinizdeki kişilerin başıan gelebilir.Hesap kitap yapmayı bilen bunu düşünmez.

ara bul sizinki öğrenmek değil boş konuşmak

neyse ben 6 ceyreği 892 ytl ye aldım hesapla kaca almısım.

cok değil 1 ay öncede 6 çeyreği 9 taksit 850 ye almışım.üste anlıyabilene anlattım .

istiyosanız size 6 ceyreği internetten 150 tlden alırım forumda şahit olur ama alırsam elinizdeki altınlarıda alırım :)

nese benim boş konuşmalara vaktim yok forumda faydalanmak istiyen arkadaşlara bilgi verdim ...

6 çeyreği 150'ye aldım deme arkadaşım,

150'ye alamazsın. Kredi kartının verdiği bonuslarla o fiyata gelebilir. Altınlar eline geçene kadar altında bir düşüş de olabilir, zarar da yazarsın, çıkış da olabilir karın da artabilir.

Tamam bonus işini takip ederek altını ucuza getirebilirsin,

Ama internetten alacağın altın bonuslar yoksa kuyumcudan alacağın altından 10-12 lira daha pahalı.

He, bir tek senin boş konuşmalara vaktin yok.

Geri