Internet Explorer Sorunu

Kodla Büyü

Metehan

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba Bilgisayarda Internet Explorer ile internete girilmiyor chrome firefoxta herşey normal açılıyor çalışıyor fakat explorerde girmiyor kaldırdım kurdum son sürümü kurdum yemedi :) makinada virüs yok sizce sebebi ne olabilir başına böyle bişey gelen oldumu hiç ? Format atmak istemiyorum basit bir hatadan :)

hocam internet seçeneklerinden bağlantılar sekmesinde yerel ağ ayarları bölümüne girip baktın mı?proxy sunucusu falan seçili ise hepsini kaldır bakalım.
ben de bi soru sorayım. yeni başlık açmayayım,bi arkadaşımın bilgisayarında bütün kısayol dosyaları internet explorerle açılıyor yani başlat menüsü masaüstü falan bütün .lnk dosyaları var mı bi çözüm önerisi olan?sistem geri yükleme noktası yok bilgisayarda.

Mr.Spermata' Alıntı:
hocam internet seçeneklerinden bağlantılar sekmesinde yerel ağ ayarları bölümüne girip baktın mı?proxy sunucusu falan seçili ise hepsini kaldır bakalım.
ben de bi soru sorayım. yeni başlık açmayayım,bi arkadaşımın bilgisayarında bütün kısayol dosyaları internet explorerle açılıyor yani başlat menüsü masaüstü falan bütün .lnk dosyaları var mı bi çözüm önerisi olan?sistem geri yükleme noktası yok bilgisayarda.

Batım hocam bütün ayarlar normal ama hiç sayfayı aramıyor bile ...

Geri