internet explorer 11 sorunu

Kodla Büyü

alpi

Süper Üye
Süper Üye
ya arkadaşlar internet Explorer 11 de facebook da ne yorum yapabiliyorum nede beğen butonuna tıklayabiliyorum sorun neden kaynaklanıyordur güvenlik ayarlarınıda düşürdüm ama yine hata devam ediyor

bu konuda bilgisi olan yok mu arkadaşlar win 8.1 kullananlar böyle bir sorunla karşılaşan varmı

İnternet explorer 11 facia. kullanmayanlar farketmemiştir ama mebbis anasayfa mebbis modülleri 2. sütunun sonunda "Mal,Hizmet ve Yapım Harcamaları" var. Ancak ie 11 de görünmüyor. Uyumluluk ayarları da hak getire. F12 tuşu Tarayıcı modu da kar etmedi. Bankaların internet şubelerine de ie 11 ile giremiyorum. Hocam sırf bu sorunlar yüzünden yeni aldığım windows 8 kurulu internet explorer 11 tarayıcılı laptopumu komple formatlayıp windows 7 kurdum. Çünkü Windows 8 de İnternet explorer 11'i kaldırıp eski sürüm kullanmakta yok bildiğim kadarıyla. Hatta windows 7 için bile ie 11 sürümü çıkmış. Sanki kullanışlı bir şeymiş gibi.

IE'nin JavaScript ile ilgili bir sorunu var, bir ara benim bilgisayarda çıktı, Öldürseniz scriptleri çalıştırmıyor. Herşeyi, her yolu denedim, inanın formatlamadan kurtulamadım o sorundan.. IE11 ile bir sıkıntım yok ama şu an. Güvenlik ayarları vs. deneyin, tarayıcıyı sıfırlayın. Javascript çalıştırıyormu tarayıcınız test edin..

aynı sorun bendede var.
ben tesadüfen başka bir iş için pc de yeni kullanıcı hesabı açtım ve yeni hesapta ie da sorunsuz facebook kullanabildiğimi keşfettim. bende yeni kullanıcıdan devam etmeye karar verdim fakat 21 hafta kadar bir süre sonra ikinci hesaptada aynı sorun oldu. arkadaşlar format ve başka tarayıcı dışında ie da bu sorunun çözümünü bilen yardım edebilicek varsa yardım bekliyorum. ie tüm sürümlerinde bu sorun oluyor 11 i kaldırıp 8 9 10 sürümlerini denedim sorun devam ediyor. çerezleri ve geçmişi silmeye kalktığımda sildi diyor fakat silmiyor. inşallah bir anlayan yardım eden bulunur

sakar_huseyin' Alıntı:
İnternet explorer 11 facia. kullanmayanlar farketmemiştir ama mebbis anasayfa mebbis modülleri 2. sütunun sonunda "Mal,Hizmet ve Yapım Harcamaları" var. Ancak ie 11 de görünmüyor. Uyumluluk ayarları da hak getire. F12 tuşu Tarayıcı modu da kar etmedi. Bankaların internet şubelerine de ie 11 ile giremiyorum. Hocam sırf bu sorunlar yüzünden yeni aldığım windows 8 kurulu internet explorer 11 tarayıcılı laptopumu komple formatlayıp windows 7 kurdum. Çünkü Windows 8 de İnternet explorer 11'i kaldırıp eski sürüm kullanmakta yok bildiğim kadarıyla. Hatta windows 7 için bile ie 11 sürümü çıkmış. Sanki kullanışlı bir şeymiş gibi.
win8 için ie11 yok
sanırım sadece win 7 ve win 8.1 için var

o konuda bilgim yok win 8 hiç kullanmadım kullanmamda alışılmışın çok dışında bence
hala cevap bulamadım bu sorunuma sanırım cevabı bilen yok

Geri