Infolang Dil Okulları

Kodla Büyü

cassano238

Üye
Arkadaşlar almanca kursuna gitmeye karar verdim bu firmada belki yanlış biryerde konu açtım fakat beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim çok olumlu şeyler duydum bu firma hakkında kime sorsam memnun kaldığını ve çok şey kattıgını soyledi bende buyuk olçude gitmeyi düşünüyorum acaba aranızda burda almanca yada başka bir dilin kursuna giden oldu mu? varsa bilgilendirmesini rica ederim..Saygılarla..

ooo infolang çok çok iyi bir dil okulu hem akademik kadrosu hem eğitim sistemi hemde maddi tönden 4-4lük ,ayrıca bu ay birde kampanyalarıvar
1_22465341_infolang_mart_2012_kampanyasi.jpg

Ben sonuna kadar tavsiye ediyorum infolang dil okullarını ben de ispanyolcasına gidiyorum sahsen herseyde yolunda belkı bişr ispanyol kadar ispanyolcam yok belkı fakat lisede yıllardır ogrendıgım ıngılızcemden cok daha ıyı bir ispanyolcam var;)

evet arkadaşlar infolang dil okulunun internet sitesine baktım gerçekten bu yaz çok iyi kampanyalar yapmışlar
1. Yaz dönemine özel yoğunlaştırılmış program
2. Kayıt olan herkese elektronik sözlük hediye
3. 990 TL'den başlayan fiyatlarla 2 kur birden
1_9294107_infolang_temmuz_2012.jpg

Tavsiye etmeyenleri anlamıyorum ben de infolanga gitttim ve cok memnundum aynı sekılde en yakn arkadasımada onermıstım o da cok memnun kalmiştı ve hani araştırdıgınızdada infolang dil okullarını herkes onerir istisnaları bilemiycem tabi.

Ben yazıldım kursuna 3 aydır gidiyorum ve gercekten hersey yolunda ama ilerde ne olur bılemem suana kadar ama hoşuma gitmeyen en ufak bir yeri bile yok.

Geri