Indesign'de hazırlanmış dergimiz çıktı

Kodla Büyü
Çok çok güzel olmuş... Şu her sınıfın resimleri bölümü gereksiz durmuş ama buna rağmen içerikte güzel olmuş... Ellerinize emeğinize sağlık...

İçerik ve haber yerleşimi toplantıda kararlaştırılıyor.
Ben aslında bu ara dergi işine girmeyi düşünüyorum.

mükemmel desem...(sadece sınıf resimlerinin olduğu kısmı beğenmedim)
bu arada baskıya vermeyi düşündünüz mü?

Beğendiğinize sevindim. 2500 tane filan basıldı. Arada özelden isteyenler oluyor. İndirmek isteyenler aşağıdaki linkten indirebilir. Öğrenci resimleri biraz koyu çıktı baskıda. Photoshop kullanarak biraz rengini açmak gerekli. Bir de baskıya verdiğiniz zaman renklerde farklılaşma olabiliyor.

http://www.dosya.tc/server25/kZasSL/dergi.rar.html

emeğinize sağlık hocam. ama bir sorum olacak bu işi youblisher.com sitesinden yapmak istemezsek, yani PDF dökümanımızı kendimiz flashplayer dergiye çevirmek istesek hangi programı kullanabiliriz?

hocam ben de tebrik ediyorum ama nacizane eleştirim olacak kapak tasarımı bu dergiye göre zayıf kalmış...

ogrt_kartal' Alıntı:
emeğinize sağlık hocam. ama bir sorum olacak bu işi youblisher.com sitesinden yapmak istemezsek, yani PDF dökümanımızı kendimiz flashplayer dergiye çevirmek istesek hangi programı kullanabiliriz?

Sayın hocam,

InDesign zaten dijital yayınları (hatta etkileşimli içerikleri) kendisi oluşturabiliyor. Bunun için başka bir programa ya da hizmete ihtiyacınız yok.

astro' Alıntı:
ogrt_kartal' Alıntı:

Sayın hocam,

InDesign zaten dijital yayınları (hatta etkileşimli içerikleri) kendisi oluşturabiliyor. Bunun için başka bir programa ya da hizmete ihtiyacınız yok.

nasıl oluşturabiliyor hocam yardımcı olur musunuz? hangi menüde bu seçenek

zümrem harika olmuş ben de k.çekmecedyim kıskandım.
kapak da biraz daha farklı olsaymış .. kadı kızı

çok güzel olmuş hocam.. bence öğrenci fotolarının olduğu kısımda güzel.. satılması için gerekli.. hem güzel bi hatıra olur.. Kapağa başlıklarla ilgili küçük fotolar konsa olurdu ama böylede olur...

hocam emeğinize sağlık,çok güzel olmuş,yüklediğiniz dosyayı indirdim açılmadı, Portable Adobe InDesign CS5 var bende hangi sürümde yapmıştınız?

tebrikler hocam, biz de okul dergisi hazırlamak istiyorduk bizim için güzel bir örnek oldu.

CS5.5 olması gerek. Portable değil.

istanbul38' Alıntı:
çok güzel olmuş hocam.. bence öğrenci fotolarının olduğu kısımda güzel.. satılması için gerekli.. hem güzel bi hatıra olur.. Kapağa başlıklarla ilgili küçük fotolar konsa olurdu ama böylede olur...

Kapak uymamış olabilir. Kapağa küçük resimler koysaydık bence güzel olmazdı. Çok karışık dururdu ve güzel de görünmezdi. Okul resmi de konmazdı belki öğrenci çizimi bir resim olabilir.

kily' Alıntı:
zümrem harika olmuş ben de k.çekmecedyim kıskandım.
kapak da biraz daha farklı olsaymış .. kadı kızı

Hocam ayrıldım ben o okuldan ama hala Küçükçekmece'deyim.

benim de yapmam lazım inşallah işin içinden çıkabilirim.
photoshop ta yapmayı düşünüyorum
sizler neler tavsiye edersiniz
hangisinde yapmak daha uygun dergileri arkadaşlar...

Geri