imaj cd leri??

Kodla Büyü

ts0661

Aktif Üye
bu imaj cd leri neye benziyor. arkada_lar bende bir sürü cd var labda ama hangisi ne i_e yar1yor bilmi_yorum aralar1nda imaj cd lerini bulamad1m. bilgisayarlar1m1z exper bu imaj cd sinin üstünde ne yaz1yor allah a_k1na yard1mc1 olun bulam1yorum?:(

ts0661 Bilgisayarınızı spybot ile taratmanızı tavsiye ediyorum 1 yazmanız yanlış hatırlamıyorsaö spy tarafından oluyordu. iyi bilmemekle beraber imageler eğitim bilgisayarlarında ghost ile alınmış gho ghs uzantılı dosya olup olmadıklarına bakabilirsiniz.

ts0661' Alıntı:
bu imaj cd leri neye benziyor. arkada_lar bende bir sürü cd var labda ama hangisi ne i_e yar1yor bilmi_yorum aralar1nda imaj cd lerini bulamad1m. bilgisayarlar1m1z exper bu imaj cd sinin üstünde ne yaz1yor allah a_k1na yard1mc1 olun bulam1yorum?:(

genelde cd lerin üzerinde "öğrenci pc kurtarma dvd si "yada öğrenci pc geri yükleme cd" si yazıyor. ya da "öğrenci öğretmen recovery cd" de yazabilir.

SoundWay bir tane dediklerine uyabilecek üzerinde Bootable recovery yazan cd buldum aacaba o mu?

valla bende hiç bir şey yok.
Allahtan PC'ler var. Onlarda olmasa bana da gerek olmazdı ya.
Hiç lab CD'si Görmedim. Vestel winXP sP2 CD'si dışında . onlarda yükleme hatası verdirip duruyor.

ts0661 Allah işiniz kolay geitirsin.

tşk ederim hocam, daha önceki okulumda bilgisayarlar sorunsuzdu, ne ağ sorunu vardı ne de başka bişey ama buraya bi geldim ağda sorun var güvenlik kartları ayrı dert devre dışı bırakmış birileri benden önce uğraşması bana kaldı ondan imaj cd si lazım ama elimdeki cdlerin hiç biride ben kurtarma cd siyim diye bağırmıyor ki sağolsunlar. :(

peki hocam bu cd den iki tane var biri 1 numara diğeri 2 numara acaba biri öğretmen bilgisayar için diğeri öğrenci bilgisayarı için olduğunumu gösteriyor bu sayılar yoksa ikisi bir öğrenci kurtarma ya da öğretmen kurtarma mı? iki cd nin renkleri farklı bu arada

hocam cd ve bilgisayarın markası aynı ise 1 numaradan başlayın derim ben... olmadı 2 yi denersiniz.

Geri