ilköğretimde çalışanlar: kaç saat derse giriyorsunuz???

Kodla Büyü
7 saat bilgisayar, 15 saati doldurabilmek için ıvr zıvır... Eşimde 20 saat sadece bilgisayar

mfk' Alıntı:
nermin_böte' Alıntı:
kendi okulumda rehberlikle beraber 11 saat
Teknik Meslek lisesinde 13 saat
başka bi ilköğrt.de 4 saat

toplam 28 saat ,aynı zamanda formatörüm
:?
Bu ne yahu?

sormayın hocam...milli eğitimn dayatması yüzüne lisede derse giriyoruz.öğretmen atamaları olmayınca lisede dersler boş kalmış.tüm ilçe formatörleri olarak hepimiz giriyoruz ona rağmen dersler dolmadı.ancak kendi okulumda formatör işlerini yapmıyorum..mdr yrdmcımız bu duruma biraz bozulur gibi ama...
ayrıca ek dersimizin 18 in üstünde olma şansı yok.

formatörüm kendi okulum 12 saat
Seneye sanırım 8 saat (seneye 8 ler medya okur yazarlığı dersi alacaklar tarihciler girecek, 4 saat bilgisayar olmayacak)

Tamam buraya kim kaç saat derse girdiğini yazıyor ama sonucunda kazanç ne olacak?

Referans mı göstereceğiz: Bak ben ilköğretimde çalışanlar: kaç saat derse giriyorsunuz??? konu başlığına yazdığım kadar derse giriyorum, sen ise oraya bunu bunu yazmışsın. Haddini bil ! ... Mi diyeceğiz? :?:

Bari anket yapsaydın? O zaman ben de HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ? diye anket olmayan bir konu başlığı açayım. 2 günde 10 sayfa yorumu geçer ama... :-1:

4+3=7 saat normalde ama 4 saat giriyorum.
formatörüm; ilçeye çektiler.
3 saate bilişimden anlamayan 55 yaşında ki bir hocamız giriyor. :eek:

Sözleşmeliyim;
4 Saat Bilişim Teknolojileri, 8 saat Beden Eğitimi, 2 saat Görsel Sanatlar, 2 saat Müzik = 16 Saat
Sonuç : REZALET

kendi okulumdayım ve formatör değilim;
14 saat bilişim teknolojileri
12 saat beden eğitimi
1 saat rehberlik
6 saat ders dışı masa tenisi egzersizi
10 saat halk eğitim kursu

Geri