Il disi onay surecleri

Kodla Büyü

akbilonline

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Il disi isteklerini yaptik. Rabbim hakkimizda hayirlisini versin.
Okul hala onaylamamis. Ne zamana kadar onaylanacak.

Ben dün yaptım başvurumu. Dün okul ve ilçe tamamlandı. Bugün de il onayladı. Bekliyorum hayırlısı artık.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam geç kalmışlar arayıp uyarsaydınız keşke bizim müdürümüz hemen onayladı sağolsun ancak ilçede 2 gün bekledi.2 kez aradım ilçeyi ondan sonra onayladılar sıraya koyuyorlarmış

iptal ettirmek istesek nasıl bir mazeret sürebiliriz. Eşim gitmek istemiyor. Çocukları da ikna etti. Ne yapacağımı şaşırdım

Hocam iptal edecekseniz bugünu geçirmeyin. İl onayı reddetsin yarın atama yapılırsa iptal olmayabilir. Tanıdıklarla filan o memurlara veya il koordinatörüne ulaşın

akbilonline sana özelden de yazdım.tayin çıksa bile iptal edebilirsiniz.bulunduğunuz ilden ilişik kesmeyin.ben geçen yıl öyle yaptım.

Tayin istemede okul ilce il onaylari geeekiyor
Tayin ciktiginda sadece ilden mi ilisik kesiliyor. Ile gidip ilisik kesmezsem tayin iptal ediliyor mu.

İldden ilişik kesme diye birşey yoktu sanırım. Yaklaşık 6 sene oldu tam hatırlamıyorum. Ancak okula kararname geldikten sonra ayrılışı yapıp gidiyorduk galiba. Belki en fazla ilçe milli eğitime de uğramak gerekebilir. İle gitmemiştim. Değişmiş olabilir tabii.

"39- İller arası görev yeri değiştirilen öğretmenlerin yer değiştirme işlemleri iptal edilmeyecektir. Ancak bunlardan yer değiştirmeleri gerçekleştirildikten sonra Yönetmelikte belirtilen mazeretlerden biri oluşanların atamaları, görev yerlerinden ayrılmamış olmaları kaydıyla iptal edilebilecektir.

Geri