il dışı tayin iptali var mı?

Kodla Büyü
arkadaşlar ben sınıf öğretmeniyim eşim matematik öğretmeni ataması izmire çıktı ama ben tercih bile yapamadım eşim tayinini iptal ettirmek istiyor yaptıran yada bizimle aynı durumda olan var mı ne olur bir açıklama yapın

geçen sene arkadaşım sizinle aynı durumda iptal için torpil yaptırmasına rağmen iptal ettirememişti.
Sizin için hayırlısı olsun inşallah

yok hocam iptal olmuyor. biz de geçen sene çok uğraştık ama iptal etmiyorlar...hakkınızda hayırlısı olsun..

İptali unutun da... Siz niye tercih yapamadiniz ki.
Sanirim biriniz ildisi digeri ozur olur dedi. Ozur de olnayinca....

Yoksa oyle olmadi mi

sınıfçıların durumu belliydi.
il emride kalktı
kitapçıkta açık açık il dışı iptal edilmez diyor.
Bile bile lades.
geçiş olsun. çok zor işiniz hocam...

Hocam , bi kaç sene önce sizinkine benzer bir durum olmuştu, arkadaşımın.
Tayini çıkan arkadaş psikolojik bunalımdayım, eşimden ayrı yaşayamam, kavga etmiştik o yüzden neresi olursa olssun diyerek tercihte bulunmuştum, vs. gibi sebeplerden heyet vs gibi rapor alarak tayinini iptal ettirmişti. Siz bu yolu bir araştırın isterseniz

hocam ben de eşimden ayrı kalmamak için yapmıştım eksik bilgilenmekten dolayı tayinimin çıktığı yer hesaplarmıza tutmadığını çıkınca öğrendik şimdi eşimden ayrı kalmak zorunda kalacağım ama yönetmelikte bu duruma uygun bir özür gözükmüyor ne yapacam bilemiyorum...,

sayın hocam ben de dogum sebebiyle rapor alıp iptal dilekçesi verdim, şuan ilde ne yapacaklar bilmiyorum. sizde dilekçenizi verin, eğerki iptal olursa çok nadir olmakla birlikte örnekleri var, 3 yıl tayin isteyemiyorsunuz ve il içinde gerekli görülen yerlere atamanız cıkabiliyormuş..

Geri