ilçe memden teklif geldi ne yapayım?

Kodla Büyü
Gerektiğinde; "hayır", "si...et" vs. diyebiliyorsanız girin, tecrübe etmiş olursunuz. sıkarsa çıkarsınız.
amma; gönül kırmayım, elime yapışmazya noolacak, biliyorsam bilmiyorum diyemem diyorsanız siz bilirsiniz amma gençliğinize yazık.
genel kural şu imiş; insanlar kendilerine insan gibi davrananları şaapmayı, kendilerini insandan saymayanlara da stokholm etkisimi midir nedir daha iyi davranmayı seviyorlar.

Anladığım kadarıyla proje ekibi sadece ekibin adı.İlçenin okullarında kurumlarında kaymakamlıkta bilgisayarla ilgili ıvır zıvır işleri yapıyor bu ekip sanırım

Sodesci
Proje Ekibinde
Koordinatör
Mebbisci
BTR

Aklına gelebilecek her şekilde ve yerde çalıştım ilçe memde

Vurdumduymaz, umursamaz geniş ve rahat bi adamsan; kabul et.. Strese girmeden bolca kaymağını yersin..

Tersi ise (yani en ufak sözü, imayı, davranışı kendine hakaret sayarsan) sakın bulaşma ;)

Daha geçen Ayvalıkta çalıştayda kabak gibi ortaya çıktı biz çalışmaya kişisel gelişimimizi arttırmaya, daha rahat olanlarımız Cundanın tadını Çıkarmaya gelmiş [emoji6]

Ekip dediğiniz gurubun sizin dışınızdaki tamamı muhtemelen norm fazlası daha önce eline mouse bile almamış sınıf öğretmeni ve vb kişiler olacaktır. Ve ne isteseniz ben bilmiyorum diyecekler her işi siz yapmak zorunda olacaksınız. Bunun yanında memurlar yapamadıkları her işi öğrenmek yerine size yaptırmaya çalışacak. bunları bilerek gidin derim bende

arkadaşlara katılıyorum.
kaçabiliyorsan kaç,olmadı ölü taklidi yap, olmadı almayadan abimler gelecek de. bişeyler uydur.

sakın düşme bu b.k çukuruna...

Bu tür görevlerin icra edilmesi kişisel özeliklere göre kolay yada zor olabilir. Sosyalleşmeyi seviyorsanız. Dinamik bir yaşam hoşunuza gidiyorsa. Farklı insanlarla ekip oluşturmak ve ekipten kaynaklanacak sıkıntılar sizi endişelendirmiyorsa kabul edin.

Dediğim gibi bazı sorulara evet yada hayır demek kişisel özeliklere göre değişe bilir. Benim tavsiyem kabul edin. Mutlu olma ihtimaliniz yüksek. Anlaşamazsanız bırakırsınız.

önermem.
Universite kürsüsü değil sonuçta.

tatillerin ölür. Yıllık izin alırsın.

2 sene ilçe milli eğitim müdürlüğü arge biriminde çalıştım. Artıları da oldu eksileri de. Şu an çağırsalar gider miyim, kesinlikle hayır. Ama bana sosyal çevre ve idari görevler anlamında iş ve işleyişi öğretti ve katkı sağladı mı, evet.. Bunları tartıya koymanız lazım.. Artık hangisi ağır basarsa..

Açıkçası ilk aklıma gelen cevap şu olmuştu.. "kaç kaç kaç kaç" :)

Yaklasik 1.5 aydir ozel buradayim tek kisiyim suan projeden daha cok okulda dys giremediler akilli tahta arizalinmis ilce kutuphanesinin interneti yokmus kaymakamlik web sitesi ilcedeki internet kafelerin denetimi vs vs vs isler

Hocam proje ekibi görevlerinden biri de DYS sistemi. İlçedeki bütün okulları size bagliyorlar. Ölü taklidi yap.

Hocam hiç tavsiye etmiyorum. Ben çalışmadım ama yakın bir arkadaşım çalıştı bu ekipte. Her türlü angarya işi bize veriyorlar diyordu. Şeflerin yapması gereken işleri hep biz yaptık diyordu. Bazi gün gece 10'a kadar çalışrığımız oluyor demişti.

Geri