ilçe geneli sbs sınavına girmiyoruz....

Kodla Büyü

iceberg1983

Site Gezgini
evet arkadaşlar.2 merkezi okul anlaştık. kimse sınava girmiyecek. karar benimsendi ilçe geneli girilmeyecek galiba...

SENDİKALARDAN HABER YOKMU ONLAR DESTEK VERSİN TÜM ÖĞRETMENLER GİRMESİN BENCE. TAM DESTEK :++:

dilekçe vermedik. okulun gezdirdiği belgeye istemiyorum yazdık. şu anda ilçede eğitimsen ve türkeğitimsen destekliyor. ama eğitimbirsenden hala haber yok.genel merkezle görüşme halindeymiş ilçe başkanı. (şanlıurfanın bir ilçesi)

her koyun kendi baCagından asılır ... bende istemiyorum yapsınlar sınavı degerli çok çalışan memurlarıyla... ANGARYAYA HAYIR

meslekte 5. yılım ve hiç görev istemedim en başından saçma gelmişti alınan ücret farkları. 5 saat ek ders içinde günümü öldüremezdim. şimdi 100 saat ek ders verseler genede girmem. kanun çıkarıp zorla görevlendirseler sevk yada rapor alırım. ne halleri varsa görsünler. ayağa düşen öğretmenden ve bunu gören yetiştireceği öğrenciden verim alamazlar. öğretmenlik nitelik özel yetenek gerektiren bir meslektir. okullar ticarethane gibi işletilemez. işi bilmeyenleri, eğitimin önemini 2 tane elektronik aletle geçiştirilebilecek gibi görenleri başımızda görmek istemiyorum.

düzenleme:imla hatası

Almayan arkadaşları tebrik ediyorum... Sınav stresiyle geçerek alacağınız 5-10 kuruş yerine ailesiyle güzel bir hafta sonu geçirsin daha güzel olur...

Geri