ikinci btr görevi ve teknofest

Kodla Büyü

arslan_1905

Süper Üye
Süper Üye
merhabalar arkadaşlarım
dysde gelen yazılara bakarken gördüm ilçede bana ikinci bir okulda btr görevi verilmiş bu yapılabilir mi yani bu haksızlık değil mi?
kocaman ilçede 5 tane bilişimciyiz ders tamamlamaya 4 okul oluyoruz diye btr oldum şimdi de 2 okul +2 okul btr olmuş.
bir diğer sorum da teknofeste katılım zorunlu tutulabilr mi her işe beni sürdükleri gibi buna da beni sürecekler hakkım yok mu istemiyorum demeye?

Teknofest gönüllü bir etkinliktir. Ayrıca zaten anayasal olarak angarya yasaktır. Kimse kimseye angarya iş dayatamaz. Yazıyla bile yasal olmayan emirlere uyulmaz. Bu nedenle Teknofest işini keyfinize göre yapın ya da yapmayın. Öbür durumda FBTR görevlendirmesinde son dönemlerde ihtiyaca binaen ikinci okul verebiliyorlar. Bu ikinci okul da yönetmelik gereği sekizden az etkileşimli tahtası olduğu için btr görevlendirmesi yapılamayan kurumlara oluyor.

öğretmen proje yapmaz. projeyi öğrenci yapar. proje fikri olan öğrenciye görevlendirilmesi halinde danışmanlık yapar. yasal tarafı budur. haklarımızı bilelim kendimizi ezdirmeyelim.

öğretmen proje yapmaz. projeyi öğrenci yapar. proje fikri olan öğrenciye görevlendirilmesi halinde danışmanlık yapar. yasal tarafı budur. haklarımızı bilelim kendimizi ezdirmeyelim.
hocam siz de biliyorsunuz sistem öğretmenleri yarıştırıyor bu gibi alanlarda öğrencilere danışmanlık yapılmıyor ki

Teknofest gönüllü bir etkinliktir. Ayrıca zaten anayasal olarak angarya yasaktır. Kimse kimseye angarya iş dayatamaz. Yazıyla bile yasal olmayan emirlere uyulmaz. Bu nedenle Teknofest işini keyfinize göre yapın ya da yapmayın. Öbür durumda FBTR görevlendirmesinde son dönemlerde ihtiyaca binaen ikinci okul verebiliyorlar. Bu ikinci okul da yönetmelik gereği sekizden az etkileşimli tahtası olduğu için btr görevlendirmesi yapılamayan kurumlara oluyor.
tercih listesinde yoksa bile verilebilir mi?

Geri