iki farklı okula iki btr görevlendirmesi verilebilir mi

Kodla Büyü

braveheart06mg

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşın kadrosu A okulunda . hem A okulunda 6 derse girip btr görevi verilmiş 3 gün hem de B okulunda 6 saat derse girip btr görevi verilmiş 2 gün . Böyle bir uygulama btr yönetmeliğine göre yasal mı

braveheart06mg' Alıntı:
arkadaşın kadrosu A okulunda . hem A okulunda 6 derse girip btr görevi verilmiş 3 gün hem de B okulunda 6 saat derse girip btr görevi verilmiş 2 gün . Böyle bir uygulama btr yönetmeliğine göre yasal mı
:scared: o da mı çıkmış

A okulunda derse girer BTR yapmaz
B okulunda BTR yapar derse girmez

6 saat ders diye yazmışsın. 1 gün kendi okulundaki derslerine girer. 4 gün diğer okulda BTR olur

görevlendirmenin üstüne görevlendirme olmaz ...Btr yönetmeliğine aykırı hele fatih projesi okulu değilse

İki farklı okula Btr verilmez. Valilik görevlendirmesinde bu iki okuldan hangisi Fatih Projesi okulu ise onun adı yazar. Diğeride kendi kadrosunun olduğu yerdir zaten. Kendi okulunuzdaki derslerinize girebilirsiniz ama görevlendirme yapılan okulda derslere girmezsiniz.

Peki B okulu proje okulumudur?
Proje okulu bile olsa görevlendirmede açık ve net yazıyor "görevlendirildiği okulda derse girmez"

t.ederim hocam ben de aynı şekilde düşünüyorum iki farklı okula btr görevi verilmez. bir sorumda şu ;
Örneğin öğretmenin 6 saat bilişim dersi varsa aşağıdaki maddeye göre KALAN zaman 24 saat midir yoksa bir gün boyunca 6 saat derse girip kalan 4 gün okulda tüm gün boyunca kalmakmıdır?

-Bilişim teknolojileri rehberliği görevini yapacak öğretmenler okullarında var olan kendi
branşlarındaki ders görevini yerine getirdikten sonra kalan zamanda bu görevi
yürüteceklerdir.

braveheart06mg' Alıntı:
t.ederim hocam ben de aynı şekilde düşünüyorum iki farklı okula btr görevi verilmez. bir sorumda şu ;
Örneğin öğretmenin 6 saat bilişim dersi varsa aşağıdaki maddeye göre KALAN zaman 24 saat midir yoksa bir gün boyunca 6 saat derse girip kalan 4 gün okulda tüm gün boyunca kalmakmıdır?

-Bilişim teknolojileri rehberliği görevini yapacak öğretmenler okullarında var olan kendi
branşlarındaki ders görevini yerine getirdikten sonra kalan zamanda bu görevi
yürüteceklerdir.
1 gün kendi okuluna gider 4 gün diğer okula
BTR görevi eğitim öğretim saatleri içinde yapılır ( teneffüsler dahil). okulda ikili öğretim varsa sadece kendi eğitim öğretim süresince okulda durur. ( tereddüt edilen hususlar da yazıyor)

Geri