II. Dönem Başlıyor-Neler Yapılmalı ?

Kodla Büyü

sanalomer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
II. dönemin herkese hayırlı olmasını diliyorum.
Bu başlık altında II.Döneme dair varsa yeni hazırlıklar için neler yapılabileceğine dair fikirlerinizi rica ediyorum.

ben korkuyorum 2. dönemden :( 5.ve 6. sınıflarda bir programım var ama 7. ve 8.sınıflarda ortak bir plan dışında gidiyorum office anlatıyorum. Burada bakıyorum herkes programlama falan küçükte olsa adımlar atıyor. Sanki ben hiç bir şey yapamayacakmışım gibi bir hisse kapıldım.

arkadaşlar meslekte yeniyim ve fazla telaştayım.bende henüz office bile istediğim gibi gitmiyor.acilen kontrolü ele almalıyım ama nasıl :cry:

sanalomer' Alıntı:
II. dönemin herkese hayırlı olmasını diliyorum.
Bu başlık altında II.Döneme dair varsa yeni hazırlıklar için neler yapılabileceğine dair fikirlerinizi rica ediyorum.
varsa yeni hazırlıklar :?: :?
İlk dönemin kapsamlı bir değerlendirmesi yapılırsa, aslında yeni döneme hazırlıkta ilk sağlam adım atılmış olur. Özellikle öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine yönelik farklı düzeylerde ek etkinliklerin, kazanımlara yönelik seçilecek yöntem ve tekniklerinin belirlenmesi bu adımın etkili sonuçları arasında yer alacaktır.

merhaba zümrelerim.ilk dönem askerdeydim.askerken atandım.nasipse 2.dönem göreve başlıyacam.anlatacaklarımız konusunda özgür müyüz?

Değerli arkadaşlar, göreve ya da döneme yeni başlayan arkadaşlar,

Aslında neyi anlatacağımız konusunda tam olarak özgür değiliz. Müfredat programını sınıf defterine işlemek ve bunu yetiştirme amacıyla hareket ederek esnek bir programımız olduğu söylenebilir. Sınıfın seviyesine göre bir program oluşturup bunu takip edebilirsiniz. Bu arada hazırlık olarak aklıma gelenler,

12 Mart
18 Mart
23 Nisan
Mayısın İkinci Haftası
19 Mayıs

ve diğer özel gün ve haftalar için çalışma yapacak olan arkadaşlarıma hatırlatma olması için.
Bununla birlikte kulüpte olan öğretmenlerimizin yine kendi kulüpleriyle ilgili özel günü takip etmeleri gerektiği

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Geri