ie8 sertifika sorunu

Kodla Büyü

raid10000

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ie8 de sertifika sorunu alıyorum; örnek olarak her zaman girdiğim milliyet.com.tr adresine girince sertifika sorunu alıyorum. sorunun çözümü için 1 saatlik araştırma sonucu kafamda bazı şeyleri deneyebileceğimi tasarladım(makina okulda yarın deneyecem). bu durum başına gelipte çözebilen var ise; yardım için şimdiden teşşekkür ederim

sadece 1 makina da oluyor sayın hocam. diğerlerinde böyle bir problemle karşılaşmadım. 1 haftadır sorun devam ediyormuş. müdürn makina

yok tarih saat olayı değil. okulda biraz araştırma vaktim olmuştuda. biraz da şimdi baktım. çözebilirsem buraya yazarım da net çözüm bulamadım internette açıkçası.

benim başıma da geldi, çözümünü bulamadım, formatla kurtuldum.

öyle olacağını bilsem atarım. nedeni ise bütün makinalarda ie sertifika hatası veriyor. deepreez kurulu makinalarımda bile.

labda bir makine var böyle, deepfreez i pasif hale getirip biosta saat tarih güncelliyorum, internet saatiyle güncelleme falan düzeliyor, deepfreez aktif hale getirdikten bir süre sonra yine aynı sorun ortaya çıkıyor. Bios pilini değiştirdim iki defa hala aynı. Bir şekilde sistem saatiyle ilgili olduğunu düşünüyorum

netame' Alıntı:
labda bir makine var böyle, deepfreez i pasif hale getirip biosta saat tarih güncelliyorum, internet saatiyle güncelleme falan düzeliyor, deepfreez aktif hale getirdikten bir süre sonra yine aynı sorun ortaya çıkıyor. Bios pilini değiştirdim iki defa hala aynı. Bir şekilde sistem saatiyle ilgili olduğunu düşünüyorum

benim okulda bütün makinalar böyle. ie8 den milliyet,memurlar.biz gibi siteleri açınca bu uyarı çıkıyor. diğer tarayıcılarda problem yok hatta win7 yüklü makinamda ie9 böyle bir sorun yok. 2-3 yöntem denedim,kendim de sertifika olaylarını kurcaladım 2-3 saat ama olmadı bir türlü :(

netame' Alıntı:

dediğin olay benim de başıma geldi. sistem saati deepfreez varken değişiyor arada oluyor anlayamadım bende

Geri