iç cephe boyası

Kodla Büyü

zuhall

Aktif Üye
arkadaşlar kooperatife üye olarak ev sahibi olacaz inşallah. eylülde kendi evime girecem nasipse. boya rengi seçmemizi istediler. filli boya kullanacaklar. kararsız kaldım. sizce hangi renkler olsun .
lületaşı
bal buğu
fil dişi ben bunları daha çok beğendim.hangisi olsun bunlardan . yada önerebileceğiniz başka bir renk var mı?
acaba kızımın odasını farklı bir renk mi yapsak. bana fikir verirseniz sevinirim.

anladığım kadarıyla açık ve flu tonlar tercihiniz.
kum bejii güzel bir ton açığı deniz kabuğu cok şık duruyor.
içine de sim kattırın gercekten güzel durur

teşekkür ederim. kum beji gerçekten güzel bi renk (açığı),sim kattırmak iyi bi fikir. acaba vanilya çiçeği nasıl olurki?

çok güzel duvar kağıtları var bence bir kaç odaya duvar kağıdı düşünebilirsin,

evet hocam duvar kağıdıda istiyorum aslında odadın bir kösesi duvar kağıdı yaptıranda gördüm gayet iti duruyor ancak bizim kooperatif yaptırıyor sadece boya. bende onun için şuan sadece boya düşündüm. sanırım vanilya çiçeğini yaptırıcam . kızımın odasınıda pastel pembe yaptırıcam.

şahsi fikrim :
mobilyam kahve-beyaz tonlarıydı.. duvarların renkli olması içimi açıyodu. duvarım rankliydi.
mobilyamı değiştirecem mobilyam renkli olursa duvarım sizin dedeiğiniz renkler tercih edicem.
hem duvar hem mobilya aynı tonlar olunca evi boğuyor diye düşünüyorum

mobilya hangi renk olursa olsun duvar açık renk olması iyidir hocam ..
ama şunu tavsiye edebilirim salonda bir tek duvarı,mesela büfenin konduğu duvarı
koyu bir renge mesela hoş bir şarap rengine boyarsanız yada başka bi renk rengi size kalmış,
gerçekten harika duruyor..
tavsiye ederim..

Bizim evimizde vanilya çiçeği..çok hoş bi renk..Onun dışında kum bejini de beğeniyorum..Birde tv ünitesinin arkasındaki duvarı farklı renk yada duvar kağıdı ile kaplatırsanır çok modern gözükecektir eviniz..hayırlı olsun şimdiden :wink:

teşekkür ederim bridget hocam. bende kararımı verdim. vanilya çiçeği siparişi verdim. arkadaşın evinde gördüm. çok hoşuma gitti.,

Geri