hyundai accent

Kodla Büyü

gelişimci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar hyundai accent lerin 2. eli hem de otomatikleri baya bi uygun niye öyle bu araçlar çok tutulmuyor mu
sizce alınabilecek bir araba mı?

bu aralar bende araba almayı düşünüyorum varmı önerisi olan .Aslında benim aklımda opel astra otomatik dizel 1.3 enjoy sport var ama kullanan varmı hiç billgi almak istiyorum

parasına göre güzel arabalar aslında hocam. Türkiyedeki marka imajı işte budur hocam üzerinde iki tane W olsa kafadan 5 bin artar :puhaha:

bende otomatik accent var.Hergün tepesindeyim.Çok kısa mesafe kullanıyorum.Park ederken kaldırımlara çıkıyorum.99 model.Otomatik olduğu için çekişi beni tatmin etmiyor ama yoğun bir şehir içinde kullandığım için daha rahat.Uzun yolda da son kademe çok uzun olduğu için devir düşük seyrediyor ve fazla motor gürültüsü olmuyor.3000devir dakikada 120km/h ı geçiyor araç manuelleri 3000d/d'de 5. viteste 100km/h ile gidiyor

ekicimert' Alıntı:
parasına göre güzel arabalar aslında hocam. Türkiyedeki marka imajı işte budur hocam üzerinde iki tane W olsa kafadan 5 bin artar :puhaha:
ben de şaşırdım hocam otomatik olup da o fiyatları görünce ama güzel kullanışlı arabalar değil de mı bu kadar uygun diye düşünmüştüm
en iyisi otomatik 1.4 admıre almak sanırım fiyatlar gayet tatmin edici

malzeme kalitesi hariç fena değil. Parasına göre alınabilir. Günümüzün şahini doğanı...

hyundai 2009 select otomatik kullanıcısıyım. 1.6 motora sahip lpgli bir araç. 110 beygir. doch motor kullanıyorlar, yani az basarsan az yakar, çok basarsan çok kaçar şeklinde özetleyebilirim. Malzeme kalitesi fena değil. Ama camlar açıkken kapıyı kapattığınızda camların biraz emanet durduğunu söyleyebilirim. Kısa mesafede yormaz, seri bir araçtır. çabuk toparlar ilk kalkış hiç fena değil. otomatik vites olduğu için vites değiştirmek zorunda da kalmıyorsunuz ;)
Virajlara dikkatli girmekte fayda var. Kaporta fena değil ama çok sağlam olduğunu iddia edemem. Uygun sürüş aralığında sessiz bir araç olduğunu söyleyebilirim. Servis ücretleri uygundur. Memurun kullanabileceği bir araçtır. Bu model araçlarda klasik otomatik vites vardır. Yakıtı biraz fazla olmakla birlikte arıza yapma olasılığı diğerlerine göre daha azdır. 2 senedir biniyorum. Standart servis kontrellerinin dışında bir masraf yapmadım. Onu da garanti kapsamından çıkmasın diye yaptırdım. Günümüzde taksi şoförlerinin de tercih ettiği bir araçtır. En çok onların araç kullandığını düşünürsek bilinçli bir seçim olduğu kanaatine varabiliriz. Ama tabi gönül bir honda bir passat bir toyota istiyor. Fakat ayıracağınız bütçeyle masrafsız bir hyundai alabilecekken vuruğu, kırığı olan, tamir gerektiren veya modeli eski km'si fazla bu adı geçen araçlardan almayı da tercih edebilirsiniz. Ben daha önce seat kullanmıştım. Beni biraz uğraştırdı yordu bahanesiz bir araç olsun diye şu an kullandığım aracı seçtim. Uzun vadede suv bir araç almayı düşünüyorum. Quashkai inşallah ;)

no_comment' Alıntı:
bu aralar bende araba almayı düşünüyorum varmı önerisi olan .Aslında benim aklımda opel astra otomatik dizel 1.3 enjoy sport var ama kullanan varmı hiç billgi almak istiyorum

ablamlarda benzinlisi var hocam otomatikleri çok fazla yakıt harcıyor opellerin.(yakıtı şirket karşılıyor aylık 1000TL'ye kadar. o nedenle rahatlar :) )

Aman, başkalarına boşver hangisini istersen onu al. En iyi araba bindiğin arabadır, senin olandır. :+1:

pcmaster' Alıntı:
Aman, başkalarına boşver hangisini istersen onu al. En iyi araba bindiğin arabadır, senin olandır. :+1:
:D
öyle de hocam yine de bilene sormak en iyisi sizin fikirleriniz iyi oluyor
ama bu7 araba işi çoookkk kafa kurcalayıcı bir şeymişşşşşş :?

benzinlisinden uzak dur hocam..
dizeli hem az yakıyor.. hem çok iyi kaçıyor..
bende 2008 select var..
PARASINA göre on numara araç..
110 beygir..
satışı da çok yaygın..
ama servis garantisine bak mutlaka..
zira taksi çıkması ve şirket arabası olması muhtemel..

Geri