HYUNDAI Accent 1.3 LX !!!

Kodla Büyü

bilgisayarbilisim60

Aktif Üye
HYUNDAI Accent 1.3 LX !!!

bu araç hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar... yakıtı, ikinci el piyasası felan..kullanan arkadaşların yorumları faydalı olur.. şimdiden teşekkürler..

metal kalitesi çok kötü motoru çok sağlam az yakar. fakat en ufak çizikte ilk yağmurda kaportası paslanır öğretmen arkidişte vardı.
az yakması parçasının ucuz olması dışında hiç bir artısı yok.

yumurta kasasını 1 sene kullandım aldesa marka tüp vardı hatta klimalıydı sanırım 70 bg klimayı açınca çekiş düşüyordu ama düz yolda sorun etmiyordum çok fazla kaporta sorunu hiç yaşamadım motor sorunu da yeni kasaları ağır olduğu için tavsiye etmiyorlar yumurta kasa bulursan kaçırma ama bence illa alacaksan 1.5 gls al hocam hidrolik direksiyon var çünkü hem daha güçlü araç

Bende 2004 var hocam hyundai, 1.3 . Piyasası çok iyidir kendi çapında. Kaportası clio tarzı arabalardan iyidir. Konfor olarak iyidir. Yakıt uzun yolda en son 17 kuruş yakıyordu (tüpte), şimdi zam geldi ama ne olur bilmem. Ama motor küçük olması sollamalarda problem, klimayı açınca sanki arkadan birisi geriye çekiyormuş gibi oluyor :) , parça fiyatı çok uygundur.

hocam bende 2002 1.3 lx var. Piyasası gayet iyi, şehir içi kullanım için mükemmel, az yakıyor 68 tl lpg ile (lpg 2.17 den aldım) şehir içi 350-400 arası yol gidiyor. Fakat uzun yolda yokuşlarda yığılıp kalıyor. Kaportası v.ofkeli hocamın dediiği gibi cliodan iyidir nereden biliyorsun dersen abimde symbol var oradan biliyorum.

hocam bekarken e arkadaşımda 99 model yumurta kasa vardı.iş görür.az yakan fazla sıkıntı çıkarmayan, parçası ucuz ülke şartlarında ideal bir araç bence.tek sıkıntısı kliması olmamasıydı.kaporta olarak cliolardan pek farkı olduğunu düşünmüyorum.ama bence bulursan 1.5 gls.hem klima hem hidrolik çok daha kuvvetli...

hakand77' Alıntı:
hocam bekarken e arkadaşımda 99 model yumurta kasa vardı.iş görür.az yakan fazla sıkıntı çıkarmayan, parçası ucuz ülke şartlarında ideal bir araç bence.tek sıkıntısı kliması olmamasıydı.kaporta olarak cliolardan pek farkı olduğunu düşünmüyorum.ama bence bulursan 1.5 gls.hem klima hem hidrolik çok daha kuvvetli...

kesinlikle 1.5 olmalı

Geri