Huawei P9 Lite , LG Q6 yada Samsung Galaxy J7 Pro hangisi

Kodla Büyü

bellagio

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar androide geçmeye karar verdim uygulama geliştirmek istiyorum bunun içinde telefonu değiştiricem ilk olarak.Kullanan arkadaşlardan başlıktaki telefonlar için ne derler acaba ??

Hibrit yazacaksanız gerek yok sayın hocam. Native ise Android Studio içerisinde emule edebilirsiniz. Test aşamasında ihtiyaç duyabilirsiniz. Şu anki cihazınız nedir. ?

Uygulamayi hangi programda gelistireceksiniz. Ben gecen sene android studioda biraz calistim. Fakat karsilastigim hatalar beni biraz umutsuzluga itti. Doğru duzgun bir kaynak bulamadim. Videolar izleyerek belli bir asamaya geldim ama kesinlikle yeterli olmadi.izleyeceginiz yontem hakkinda bilgi verirseniz sevinirim.

Uygulamayi hangi programda gelistireceksiniz. Ben gecen sene android studioda biraz calistim. Fakat karsilastigim hatalar beni biraz umutsuzluga itti. Doğru duzgun bir kaynak bulamadim. Videolar izleyerek belli bir asamaya geldim ama kesinlikle yeterli olmadi.izleyeceginiz yontem hakkinda bilgi verirseniz sevinirim.
hocam dil olarak android derleyici olarak da android studio kullanacağım yüksek lisans da dersini almıştım ve kaynak konusunda internette çok fazla kaynak var eğer sadece türkçe kaynaklara bakarsınız her istediğinizi yapmak mümkün olmuyor.

Geri