http://kuzuluk.meb.k12.tr KUZULUK İLKÖĞRETİM OKULU

Kodla Büyü
Hocam okul sütü page flip nasıl yaptınız ?
Yardımcı olurmusunuz?

Birleştirilmiş sınıflı bir okulda 2 öğretmen olarak, çok iyi çalışmalar yapmışsınız hocam. Tebrikler. Malesef BT öğretmeni olupta sizin gösterdiğiniz özveriyi göstermeyenler var. Güzel düzenlemişsiniz, elinize sağlık :alkis:

site güzel olmuş ancak sol menüdeki acele resmi yazılar kısmı bence gereksiz çünkü o yazılar idare ile ilgili. her hangi bir internet kullanıcısı için gereksiz bir ayrıntı. iyi çalışmalar

GRİNGO' Alıntı:
Hocam okul sütü page flip nasıl yaptınız ?
Yardımcı olurmusunuz?
haberi pdf formatında hazırlayıp axmag sitesine yükleyip haber başlığına yüklediğim dosyanın linkini bağ olarak verdim. Tıklandığında ana sayfada dergi gibi çıkıyor. Sorunuzu doğru cevaplamışımdır umarım. Saygılar.

Tasarım: NERGÜL PISIL kısmı olmamış hocam... Düzenleme vs yazın bari... :S

İçerik güzel... Kolay gelsin...

s_kajmeran' Alıntı:

Bicok sitede herkes kendi adını ya da siteyi duzenleyenin adını yazmış. Biz de öyle yaptık ama cok da onemliyse düzenleyen şeklinde yeniden yaparız. Saygılar.

s_kajmeran' Alıntı:

Incelemeleriniz için teşekkür ederim. Site yapımında amatör olduğum için sizin tavsiyelerinizle daha da güzel şeyler yapacağıma inanıyorum. Teşekkür ederim saygılar.

Sitede banner psd dosyalari var onlari kolayca kendi okulunuza uyarlayabilirsiniz hocam..

Tören kutlama kısmını kaldırdım. Okulumuzdan haberler kısmı yaptım. Sizce nasıl olmuş. Yorumlarınız.

twetyynet' Alıntı:
site güzel olmuş ancak sol menüdeki acele resmi yazılar kısmı bence gereksiz çünkü o yazılar idare ile ilgili. her hangi bir internet kullanıcısı için gereksiz bir ayrıntı. iyi çalışmalar
zaten ziyaretçi defterine bakarsan okul müdürü şube müdürü öğretmenler yazmış hiç öğrenciler yazmamış. bu da ilginç geldi bana. reklam kokuyor sanki...

Köy okuluyuz öğrenciler nereden bulsun da yazsın. Kimseyi inandirmak zorunda.. da değiliz. Çok da kafaya takiyorsaniz 368 416 11 99 nolu telden ilçe memi ara saygıdeğer şube Müdürümüz Celal karadeli hocamıza sorarsanız. Bu kadar basit. Eğer ben o yazıları yazdiysam size 45 milyarlık Arabamız verecem. Tüm bbnet üyeleri şahit olsun. Ortaya bir reklam iddiası attiniz. Kanitlamaniz gerek yoksa herkesin gözünde yalancı konumuna duseceksiniz. Karalama yapmak yok öyle bedavadan iddianı ispatla.

Asıl öğrencilere desem hadi sitemiz Hakkında geçin bilgisayar başına yazı yazın desem o zaman reklam olur. Köy yerde başka nerden bulsunlar interneti. Onun dışında emir verir gibi söylemek ne kadar doğru olur.

sadece susarak' Alıntı:
twetyynet' Alıntı:
zaten ziyaretçi defterine bakarsan okul müdürü şube müdürü öğretmenler yazmış hiç öğrenciler yazmamış. bu da ilginç geldi bana. reklam kokuyor sanki...
İddanizi ispatlayin orada bilgisayarların IP adresleri de var buyurun. Hangi öğretmen sitesine ilçe şube müdürünün adıyla yazı yazacak kadar ya da başka okul Müdürlerinin adıyla yazı yazacak kadar gerzek olabilir.

neden o kadar kızdın anlamadım. ziyaretçi defterine şube müdürü okul müdürü ve öğretmenlerin yazması ilginç geldi şimdiye kadar hiç böyle bişey görmedim. heleki acil yazılar veya telefon zinciri diye bir link hiç görmedim ve bunu dile getirdim. kızacak bişey yok. öyle bişey yok dersin olur biter. ama bu kadar kızdığına göre biryerlere dokunmuşum galiba. :roll:

Hocam bu site çocuk oyuncağı sitesi değil hangi gerzek öğretmen başkasının adıyla ziyaretçi kısmına mesaj yazar Allan aşkına. Soruyorum bbnet üyelerinin hepsine kim kızmaz sitende reklam yapmak için kendin yazdın diyen birine. İlk defa görüyorsan ne yapalım yani. Ortaya attığın bir iddia kanıtla diyorum, sen neden kızdın diyorsun. Kızarım tabi ki haksız yere yapılan suçlamalara kim kızmaz.

İDDİANIZI İSPATLAYIN. YOKSA YAZDIKLARINIZ OKULUMUZU REKLAM YAPAN BİR OKUL OLARAK GÖSTEREN BİR KARALAMA KAMPANYASI MI? SİTE İÇERİĞİ İLE İLGİLİ ELEŞTİRİLERİNİZİ SINIRSIZ YAPABİLİRSİNİZ AMA ASLA BAŞKALARININ ADIYLA Z.DEFTERİNE YAZI YAZAN BİR OKUL OLARAK GÖSTEREMEZSİNİZ. KUSURA BAKMAYIN İDDİASIZ KARALAMANIZ KARŞISINDA SUSACAK DEĞİLİZ.KİM OLSA KISAR BÖYLE GERZEKCE BİR İDDİAYA.

ORTAYA ATTIĞINIZ İDDİALARI KANITLAMAK ZORUNDASINIZ. YOK ÖYLE YAĞMA BOŞ KESEDEN BOŞ LAF ATMAK YOK. İSPATLA. SANA 45 MİLYARLIK ARABAMI VERECEM. BUYUR...

yavaş gel...
yazdıklarımı oku ziyaretçi defterine sen başkasının adına yazmışsın diye birşey yazmışmıyım. ben reklam derken siteni biryerlere veya birilerine veya ilçeye veya ile beğendirmek istediğini daha sonrada site üzerinden ücret talep etme gibi bir durum olabileceğini kastetmiştim. ama sen onların yerine kendinin yazdığını anlamışsın. dediğim gibi böyle bir yaran olmasaydı bu kadar kızmazdın.

Kusura bakmayın ama laf çevirme cambazlığı yapmayın. Yazdıklarınız açık ve net anlaşılıyor. Ücret talep etme gibi bir şey kast etmediğiniz ortada. İlk defa şube müdürlerinin ve okul müdürlerinin falan filanın yazdığını görüyorum diyorsunuz sonradan da ücret talep etme anlamına geldiğini yazıyorsunuz. Her şey ortada her ne sebeple olursa olsun her neyi kast ederek yazarsanız yazın ücret talep etme manasında yazdıysanız bile değişen bir şey yok, ücret talep etmek gibi bir manada yazmanız bile bir karalamadır.
Sitenin sol tarafında yaklaşık 10 gündür acele resmi yazılar kısmı yok. Tekrar girin iyice bakın.
Sitemizi karalayacağınıza Siteyi içerik olarak eleştirmeye devam etseniz daha çok sevineceğiz.

siteyi karaladığımı nereden çıkardın şimdi. birde bana yalancı diyorsun sen kimsinki ben senin için yalan söyleyecekmişim. neyse canın sağolsun, ama paranoyak vakasın sen acilen bir doktora falan görün. kendini bu kadar yıpratırsan bakırköyde alırsın soluğu dikkat et.

Geri