http://konferans.meb.gov.tr için şifre

Kodla Büyü

bt3468

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu sabah tam bir rezillikti.....
Başka okuldan aldığım şifreyi okul bize haber vermeden değiştirmiş....
telefon açıyoruz hocam veremem... başka yeri arayın...
biz nerden alacağız bu kullanıcı adı ve şifreyi..... :verymad: :verymad: :verymad: :verymad:

arkadaşım şifre ve kullanıcı adı değişme olayı yok bu e konferans sisteminde. sen yanlış giriyorsundur, tekrar dene....*

şifreyi değiştirmişler...
yeni şifrelerini telefonla aldım....
yeni şifreyle girdim oldu....
ben benim okuluma ait kullanıcı adı ve şifrem olsun istiyorum...

Hocam belirlenen salonlar ve moderatörler haricinde kullanıcı adı ve şifre olayı yok...yani isteğe bağlı bir durum yok

bt3468' Alıntı:
biz nerden alacağız bu kullanıcı adı ve şifreyi..... :verymad: :verymad: :verymad: :verymad:

Hocam sizin okul e-konefarn salonuna dahil ise zaten okuldan birinin kuşadası seminerine gidip kullanıcı adı ve şifresi alması gerekir. Bu şifre okulunuza ait olur.

Eğer koneransa salonuna dahil değil ise şifre ile ne işiniz var? ilçenizde belirlenen salondan e-konferansı almanız gerekir.

Başka okuldan aldığım şifre diyorsunuz. Başka okul size kendi şifresini niçin versin? Ben olsam ben de vermem

adnan54' Alıntı:
bt3468' Alıntı:

Hocam sizin okul e-konefarn salonuna dahil ise zaten okuldan birinin kuşadası seminerine gidip kullanıcı adı ve şifresi alması gerekir. Bu şifre okulunuza ait olur.

Eğer koneransa salonuna dahil değil ise şifre ile ne işiniz var? ilçenizde belirlenen salondan e-konferansı almanız gerekir.

Başka okuldan aldığım şifre diyorsunuz. Başka okul size kendi şifresini niçin versin? Ben olsam ben de vermem

bizim büyükler konferansı okullara gruplar halinde bölmüşler....
aynı kullanıcı adı ve şifreyle aynı anda girip kullanıyoruz....

fakmanca' Alıntı:
hani bir şifreyle bir giriş oluyodu yoksa budA moderatore ekders gibi yalanmi

Doğru olan ne varki.
Program gönderiliyor. Diyorsunuz aradan sonra konuşmacı .... isimli şahıs. Ara bitiyor tamamen farklı birisi.

sistem birden fazla kullanıcının sistemde olmasına 10 dk felen izin veriyor sonra otomatik olarakı ikisini de atıyor denilmişti??? :roll:

bizde atmıyor...
ben sadece şifreyi başka birisinden dilenmek istemiyorum... :verymad: :verymad: :verymad:

Ne kadar meraklıymışsınız e-konferansa bağlanmaya. Şifreniz olmayıversin nolacak. Şifrem yok deyip çamura yatın. Ekders yok, belge yok o zaman e-konferans da yok...

Hocam İl Mebbis Yönetici ilgileniyor, onunla iletişime geçmelisiniz.

Aslında son zamanlarda şifreli giriş istemiyorlar, Misafir Olarak Giriş yapıp, misafir adınıza İl-İlçe Adı, Müdür Adı yazarak giriş yapıyorsunuz. Sorun olmuyor. :++:

Geri