Html && Css to Wordpress Template

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
999
Merhabalar;

Aşağıdaki adresteki siteyi WP ile uyumlu hale getirmek istiyorum. İstiyorum ki yazı yazdım anasayfaya mı yoksa hizmetlere mi veya referanslara mı eklenecek buna be karar vermek istiyorum. WP yazı ekleme kısmında bildiğim kadarıyla sayfa seçme kısmı bulunmuyor. bu konuda tecrübesi olan var mı. Bunu netleştirirsem çevirme işlemine başlayacağım. WP tema kodları için hazır kodlar varsa paylaşabilirsiniz. Teşekkürler.

http://www.gulparkeci.com/
 
wordpress bilginiz fazla yok sanırım. wordpress öğrenirseniz bedava temalarla bile çok rahatlıkla yaparsınız bunu. sitenin veri tabanı yapısıyla wordpress'in veritabanı yapısı biraz farklı. sitede etiket diye bir alan var yalnız işlevsiz; wordpress'in yapısını öğrenerek işler hale getirebilirsiniz. Yapmak istediğiniz şey seo sanırım ama link yapısı değişeceği için kısa vadede sıkıntı çıkarabilir. bunu da wordpresin arama ya da etiket sistemine göndererek halledebilirsiniz. Çok emek ister ama size çok şey katar.

https://www.freshdesignweb.com/furnitur ... ss-themes/
http://tokokoo.com/
http://themes.webdevia.com/flooring/
https://tr.wordpress.org/themes/search/furniture/
 
Öncesinde bu siteyi yapmıştım. Sonrasında bir WP tema ve hostingle kişisel bir site açtım. Bu şekilde devam ederken neden gulparkeci.com adresindeki siteyi WP çevirme işlemi yapmayayım dedim. Bunun için de gerekli olduğunu kişisel sitemden tecrübe ettim. Temayı da paylaşıma açmayı düşünüyorum. İlk kısımlarda seo işlemlerini php ile kod yazarak halletmeye çalışıyordum. Tabii bu işlem yorucu bir işlemdi. Aşağıdaki linke de bakabilirseniz sevinirim. Tema lisansı hakkında bir bilgi edinemedim. Kullandığım teme lisans konusunda sıkıntı çıkarır mı. Varsa lisansı nedir. Aşağıda linki mevcut. Teşekkürler.

https://goo.gl/g58HJC
 
Geri
Üst