HP 15 Ryzen Laptop Hoparlör Cızırtı (Parazit) Yardım

Kodla Büyü

LocalInternet

Site Gezgini
Hp kullanıcıları (Vıctus'cular), hoparlör sorununa İnternette donanımsal değil windows-driver sorunu demişler. Sizlerin bilgisi ve tecrübesi nedir?

İlk aldığımda bende de vardı. Güncellemelerden sonra düzeldi hocam. Bang&Olufsen logosunu görünce ciddi kaliteli ses bekliyordum hiç umduğum gibi olmadı.

Hocam benim ki victus 16 hoparlor yukarıda yazan marka.Cizirti ve menteşe sallanmasi hiç yok.Victusun içinde HP'nin yazılımı var tüm program sürücü hatta bios güncellemelerini yapıyor.

Son düzenleme:
şöyle imiş : bizim hp bu ses driver'larını bir şekilde sorunlu üretmiş olduğu yazılımlara uyumlu hale getirememiş. bazen-bazı modellerde update yapanlarda sorun olmuş. bazen-bazı modellerde update yapmayanlarda sorun olmuş. özellikle de Ryzen modellerinde. benim de Ryzen. intel sistemlerde sorun yokmuş.
yapmış olduğum işlem : kurduğum sistemden sonra güncelleme denetle/hp driver ile son 2024 driverlarının hepsini rastgele indir yükle yapınca olan bu sorun, sistemi shift+yeniden başlat sonrasına çıkan ekran bilgisayarımı en iyi ilk duruma sıfırla yaptım. (tüm dosyları sili kullandım.) sorun çözüldü.
yazılan yine şu : aldığınız hp Ryzen modellerinde bu sorun olmaya devam edecektir. (dikkat!!!)

Geri