Hotmail e giremiyorum (outlook)

Kodla Büyü

merveogrtmn

Aktif Üye
Arkadaşlar müdürün bilgisayarından şahsi mailine bugün birbtürlü girilmiyor, dönüp dönüp duruyor ne yapmalıyım. Outlook live sitesine de bir türlü girmiyor . Outlook live sitesi ile ilgili bir durum mu yoksa nasıl çözebilirim, telefonundan girebiliyor

Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardım edebilir mi
şuan okuldaki başka bilgisayardan denedim giriyor, ama müdürün bilgisayarından girmiyor

Hocam o sorunu biz pazartesinden beri yaşıyoruz. Müdür ve müdür yardımcımız outloock'a giremiyorlar. Farklı tarayıcılardan denedim yine aynı. Mecburen gmail hesabı aldık.

Sorun meb hattındadır öyle ise. Microsoft'un uygulamarına erişim meb hattın her zaman sıkıntı oluyor maalesef. Onedrive falan zaten yasaklı. E-posta servisine de istemeden engel koymuştur meb. Yakında düzelir uğraşmayın bence.

Sorun meb hattındadır öyle ise. Microsoft'un uygulamarına erişim meb hattın her zaman sıkıntı oluyor maalesef. Onedrive falan zaten yasaklı. E-posta servisine de istemeden engel koymuştur meb. Yakında düzelir uğraşmayın bence.

MEB hattından değil sanırım hocam , çünkü öğretmenler odasındaki bilgissyar hemen girdi .
Müdür odasındaki PC : windows 7
Öğretmenler odası : Windows 10

Geri