honda sivic mi dacia duster mi

Kodla Büyü

androjen

Üye
45000 üst sınırlı bir otomobil almak istiyorum.

bir birine zıt iki araç arasındayım.
1. honda sivic 2. dacia daster.
honda hayalimdeki araç. daster ise hem otomobil hem suv hemde ticari gibi geniş.

44-45 civarı fiyatalara alınabilecek 0 araç ve 30 civarı 2.el araç bakıyorum.
tavsiyeniz nelerdi

:) hondayı tek geçerim hocam dacia daster falan hikaye honda şahane :) honda hayat onda :)

Dacia tutulan bir araç değil hocam. Satarken çok zarar edersin.
Honda civic iyidir. 1-2 yaşında temiz 2. elini 37-38 civarında bulabilirsin.
Toyota Corolla'yıda incelemeni tavsiye ederim.

opel meriva 0 olannı 42000 tl civarında

2011-Opel-Meriva.jpg

ayrıca sınır o kadar ise corolla passat civic alabilirsin bu arabaların değeri düşmez satarken zorlanmazsın

nebiyan55' Alıntı:
ucamus' Alıntı:
:) hondayı tek geçerim hocam dacia daster falan hikaye honda şahane :) honda hayat onda :)

hayalımdeki araba....
hondayı kullandım güzel araba kavrayış falan çok iyi bir 2009 model focus yolda kafa tutmuştu adam kaşınmıştı focus 165 de tıkandı adamı geçmem 20 saniye sürmedi 170 ile 4. viteste geçtim 5. vitese geçmedim arabanın devri çok iyi ama araba için 6. vitesi yapsalar çok iyi olurmuş

honda bizimde ilk tercihimiz hocam ama tamponunu kaldırımda bırakmaktan korkuyorum. altı epey alçak. toyatanın temiz ve km düşük bi modelini bulamadık.

hocam araç senin için bir tutku ise HONDA. Ama illa ihtiyaçlarımı karşılasın diyorsan meriva al, duster al toros al polo al passat al....

Kendin söylemişsin hayalimdeki araba diye ne bakıyon sağa sola. Al şöyle hondayı koy kapının önüne, gece pencereyi açıp göz kırp ;)

Saygılar

hondanın alt kısmı toyotadan 1-2 cm daha yere yakın aynı yere ikisi ile girdim toyota 1-2 cmden kurtarıyor iken hondanın altı değdi :)

bende tüm arkadaşlar gibi honda diyorum hocam. dacia ile kıyaslanmaz bile satarkende rahat satarsın kullanırkende verdiğin paranın hakkını fazlasıyla alırsın. kafanı bence fazla bulandırma :+1:

duster yerine tabiki civic ama civic'in tek dezavantajı benzinli olması.
45 civarına güzel bir dizel tercih edebilirsin bence. Yeni Citroen C4'ü incelemenizi tavsiye ederim.

hocam madem honda gibi bir araba düşünüyorsun, bütçende var
daha ne düşünüyorsun,
aracımı değiştireceğim daha iyi bir araç yine honda olacaktır

okadar para vermişken bence dizel olsun benzin cok pahalı tüpse cok can sıkıcı corolla focus olabilir ayrıca memleketimizde yollar tarladan hallice altı yere yakın arabaya yazık olur insanın içi parçalanıyor arabayı vurunca

hocam sorunuzun cevabı tabiki honda. ben farklı bişey söyleyeceğim. 2006 model dizel peugeot 407 1.6 hdi aracım var. satmayı düşünüyorum. özelden de mesaj attım. düşünürseniz görüşelim. ankaradayım ben

hocam eğer parayla ilgili bir sorunun yoksa ve de arabanın altının yere yakınlığı önemli değilse tabi ki honda ;
aslında araba almak tamamen ne istediğinle ilgili tabi bi de bütçeyle de ilgili ona göre karar verirsin hocam
ama 45 milyara da temiz bi dizel araba almak hoş olur yani

hocam ne yaptın ikisinin arasında uçurum var... paraya kıydın rahat edeceğin arabayı al dacia ile neden uğraşıyorsun

honda civic elegance F1 şanzımanlı al. ama ben yinede TOYOTA COROLLA 4D-4 ALMANIZI TAVSİYE EDERİM.

hocam 2 sini de alma. honda civic çok benzin yakıyor. arkadaşım yeni aldı km de 50 krş yakıyodu tüp attırdı da rahatladı

eğer 45000 liralık sıfır bir araç almayı düşünseydim bu ne honda ne de dacia olurdu :)...

o paraya corolla bulurdum :)... yada golf...

fiyat listelerine bir bakmanı öneririm... :)...

Skoda octavia ya hiç baktın mı hocam
bence bir bak bir arkadaşımda var.çok memnun arabada yok yok diyor ben daha bakamadım ama iyi olduğu kesin volkwagen kalitesi nede olsa :)

golfu bende çok beğeniyorum fiyatlardan az çok haberim var bence honda civic doğru bir ercih

hocam honda derim. benimde hayalimdi ama hayalimmui ekenomimim dedim toyota corolla aldım. honda benzinli benzin malum. tüp taktıracaksın masraf ve bagaj küçülecek birde tehlikesi + değişiklikler geliyor .

toyota dizel alabilirsin 2. el 2009- 2011 arası.
honda kadar iyi demem gerek yok. passat dizelini biraz zor alırsın yüksek model düşük km olarak.

bence honda, sonra toyota caorolla

Geri