Hoşgeldiniz Diyor Ama İçeri Almıyor

Kodla Büyü

osmanX

Site Gezgini
Labaratuvarda bir pc açılmaya başlıyor hoşgeldiniz yazıyor fakat açılmıyor öyle kalıyor. Windows 2000 ve 98 işletim sistemlerinide yükledim aynı oldu. Açılmaya başlıyor fakat en son masaüstü gelmiyor. Sorun ne sizce..

Hocam monitörden kaynaklanıyor büyük ihtimalle monitörünüz 14" aynı PC yüksek çözünürlüklü bir monitöre tekıp çözünürlüğü düşürün.

hocam monitör çözünürlüğü ile ilgili olduğunu sanmıyorum ama yarın bir bakayım ayrıca güvenli kipte açılmıştı

Hocam elinizde 17" monitör var ise onu takın PC çalışacaktır. sonrada çözünürlüğü 800*600 yada 600*480 yapın yaptıktan sonra eski monitörü takın(15").

hocam bendede beko 1. fazlar var ve windows 98 işletim sistemi yüklü arada bu şekilde problem veriyordu ben olayı kasayı açıp tozunu falan temizleyerek temiz bir şekilde hallediyordum:)) eğer hasari hocamın çözümü sonuç vermezse birde benim önerimi dene inş. hallolur kolay gelsin

Hocam çözümü yazın. Elimiz değmesede burdan yardımcı olmaya çalışırız. Kolay gelsin

Ben bu işi çözemedim çözünürlük değiştirdim ve içini çok güzel temizledim. Ama hala sorun devam ediyor.

hocam belki sürücülerden biri kilitleyebilir bilgisayarı.bir de bütün cd ve varsa disket sürücüleri çıkarın birde öyle deneyin.

Bazen kullanıcı adı ve şifre yazma yeri o yazının altında kalıyor. Benim de başıma gelmişti. ALT TAB tuşuna basın göreceksiniz.

başka bir bilgisayardan f8 yapın.. aynısını sizin bilgisayardan yapın ordan kaç adım okla gideceğinizi hesap edip güvenli kipte açın.. :D :D

sorun monitörde diyorsunuz yani yarın bir bakalım ama bence monitör değil çünkü labda diğer kasaları bu monitörde açabiliyorum ayrıca bu kasayı diğer monitörlere de taktım sorun devam ediyor.

hocam f8 e basın vga modunda açın açmayı deneyin bilgisayarı...sorun arkadaşlarında dedikleri gibi çözünürte büyük ihtimalle...

Geri