Hizmetiçi Eğitimler Hk.

Kodla Büyü

akdenizkanki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar,
Ben hizmetiçi eğitime başvurdum. Fakat, eğitimin kontenjanından fazla kişi başvurmuş. Şimdi bu eğitime kişilere seçerken kıdeme veya hizmet puanına göremi kişiler seçilecek diğer arta kalanlar elenmiş olacak.

değişiyor hocam. belli bir kriter yok. daha önce katıldığım bir hizmetiiçi eğitimde başvuruya göre her ilden almaya çalışıyoruz demişlerdi...

ya bundadamı torpil olacak ya :) inşallah adaletli bir biçimde alırlar :) bari ile göre adam alsalar :)

hocam deniliyor ki 1 tanesine çıkar gidersin geçen sene benim okuldan kız 4 tane yazdı hepsine de çıktı ve gitti.Ben bilgi edinmeden başvurdum durumu anlattım cacık

meslekte 6. senem her sene başvuru yapıyorum hiç çıkmadı. sadece bir çıktı oda nasıl oldu anlamadım fakat sonradan kursun tarihi değişti yeni tarihtede bnim düğün vardı gidemedim :)

Geçen sene 3 tanesine katıldım. Nedeni 3 ayrı kursun birbirini takip eden kurslar olmasıydı. Devamı niteliğinde olunca Van-Yalova-Erzurum'da kurslara katıldım. Bu sene kurs ve seminer sayısı azalmış bir tane başvurdum. Onda da başvuran sayı 327 alınacak sayı 48 bakalım ne olacak göreceğiz.

Geri