Hizmetiçi Eğitim Başvuru Sonucu :)

Kodla Büyü

Metehan

Süper Üye
Süper Üye
Katılacakların Nitelikleri : Eğitici bilişim teknolojileri formatör öğretmenleri, okul bilişim teknolojileri formatör öğretmenleri

İlgili Birim 03/05/2012 17.28.22 xxxxxxxx Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce Pilot il ve Okul ihtiyaçları göz önüne alınarak seçilenler katılacaktır. Reddedildi ,

Arkadaş ne zaman bizede sıra gelecek anlamadım ki :)

Arkadaş madem pilot illerden sçeeceksin başvuru şartlarına ekle bizde zahmet edip tuşlara basmayalım fareyle tıklamayalım o güzelim butonlara :)

BENDE DE AYNISI YAZIYOR AMA BENİM KIZDIĞIM NOKTA MADEM PİLOT İLDEKİLERİ ALACAKTINIZ BİZ BAŞVURMADAN ÖNCE AÇIKLAMA KISMI PİLOT

İLDEKİ FORMATÖRLERİ ALACAĞIZ DEMİŞ OLSALARDIDA BİZİMDE BOŞ BOŞUNA HAKKIMIZ YANMASAYDI

FARKLI HİZMET İÇİ EĞİTİM KURSLARINA BAŞVURDUM BİR YIL İÇİNDE 5 BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ DİYOR VE BAŞVURU YAPMAMA İZİN VERMİYOR

DÜZGÜN AÇIKLAMA YAPILMIŞ OLSAYDI BEN PİLOT İLDE OLMADIĞIM İÇİN FATİH E BAŞVURUDA BULUNMAZDIM

RESMEN YEDİLER HAKKIMI

Evet 5ten fazla yapamıyorsunuz bir dahaki seneye kadar ki buda baştakilerin beceriksizliğinden kaynaklanıyor. be yetkili kişi madem pilot ildekileri seçeceksin oraya yaz güzelce Pilot uygulama olan ildekiler başvurabilir diye kimsenin hakkı yanmasın. sen şart olarak formatörler diyeceksin red sebebi oalrakta pilot il uygulaması yazacaksın oh ne ala memleket ya...

benimkine reddetme butonuna basma zahmetinde bile bulunmamışlar faliyet bitti hala değerlendirmede yazıyor

İlgili Birim 03/05/2012 17.28.22 Haldun DURUŞTAY Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce Pilot il ve Okul ihtiyaçları göz önüne alınarak seçilenler katılacaktır. Reddedildi

Yahu açıklama ekleyin de başvurmayalım...

sinerjique' Alıntı:
aynen yaa , 5-6 senedir başvuruyorum 1 tanemi hizmet içi çıkmaz :verymad:

Ben 2010 yılında iki tane katıldım. Geçen yılda çıktı ama düğün tarihime denk geldiği için gidemedim. Rapor aldım.
Bu iş ne ile alakalı ben hiç anlamadım. Benim ilk başta başvurduğum ilanlar oldu ama onlar çıkmadı. Birinci kişi olarak başvurmuştum...

Geri