Hizmetiçi İlgili Birim Onaylamamış!

Kodla Büyü

dehencan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hizmetiçi kursa başvurdum. İlgili birim bugün onaylaması gerekiyordu ama bu saate kadar onay verilmemiş. Onaylamayı unuttularsa ne yapmam gerek? Bu hizmetiçi kurslar genelde hizmet içi tarafından onaylanmıyordu. İlk kez ilgili birim onay vermemiş.

Hocam öncelikle;uğraşmak istiyosan şikayet edebilirsin.Tabi şikayetten önce dilekçe vermelisin.

Başvurmuş olduğum ... faaliyet kodlu Hizmet İçi Eğitim kurslarından.... Kursu Kurumunuz tarafından süresi içerisinde onaylanmamıştır. Bu nedenle kursa katılım hakkından yararlanamayarak mağdur olmuş durumdayım.
Onaylanmama nedeninin tarafıma bildirilmesini arz ederim.
diye kurumuna dilekçe ver.
onlarda nedenini sana bildireceklerdir.
sende bu cevaba istinaden bir üst kuruma şikayet dilekçesi verebilirsin yani ilçe mem e. bu sayede ceza almalarını sağlayabilirsin.
ama yok uğraşamam dersen yapacak bişey yok.

hocam bi telefonla sor ama banada olmustu mesaiden sonra bile onayladıklarını gordum.telefonla hatırlat bence

ilgili birimden kastettiğim Bakanlık. okul, ilçe, il onay vermiş sonra ilgili birim ve hizmetiçi onay veriyor.

Merak etmeyin onaylanmaz büyük ihtimalle :) genelde hep öyle oluyor :) 17.30dan sonra bakın hocam o saate kadar bırakabiliyor adamlar ...

kriterleri uymuyor Onaylandi
kriterleri uymuyor Reddedildi

bende yazan da bu

dün son gündü. şu saat itibariyle hala onay verilmemiş. başvurduğum kurs Eğitimde Fatih Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursuydu. Kriterlerde uyuyor.

Hocam başvuru az olduysa kursu açmak yani sayıyı tamamlamak için katılımcı arıyor olabilirler.
Daha önce bir kursumda ilgili birim son onay tarihinden yaklaşık iki hafta sonra hem ilgili birim hem de hie onayı birlikte yapılmıştı.

Ilgili birim 5 gun gecti yok.
g.gif

aradaugrarim' Alıntı:
Hocam başvuru az olduysa kursu açmak yani sayıyı tamamlamak için katılımcı arıyor olabilirler.
Daha önce bir kursumda ilgili birim son onay tarihinden yaklaşık iki hafta sonra hem ilgili birim hem de hie onayı birlikte yapılmıştı.
benim izmetiçi eğitimde de aynı şey oldu.sanırım hocamla aynı eğitim.sizin dediğiniz gibi az kişi de başvurmamış.828 kişi başvurmuş.dün son gündü benm de hala ilgili birim onaylamamış...üstelik bu kursa 34. kişi olarak başvurmuştum ve kursa 48 kişi alınacak...

izmir deki fatih projesi kursunun yeri Yalova'ya alınmış.ilgili birim dün onaylaması gerekiyordu en geç ama hala onaylanmadı.acaba yer değişikliğinden dolayı mı onaylanmadı ?

ilknurboteci' Alıntı:
izmir deki fatih projesi kursunun yeri Yalova'ya alınmış.ilgili birim dün onaylaması gerekiyordu en geç ama hala onaylanmadı.acaba yer değişikliğinden dolayı mı onaylanmadı ?

biz izmir diye tercih ettik.yalova bana hem uzak hem değmez..onaylamasalar keşke..

hacam bazen gün geçtikten sonra onay veriyorlar. benim geçen sene 3 gün sonra onay verdiler.
ama red cevabı alırsan yazılacak gerekçeyi sana söyleleyim " değerlendirme kurulu kararı :) "

fatih projesı kursalrına yanısım yoksa ebıtefo ları alıcaklarmıs o sekılde duymustum bosuna basvurup hakınızı öldürmeyın hocam demıstı bır abımız :)= (ebıtefo o )

Geri